Del video e aksidentit fatal me “Ferrari”/ Momentet e fundit të jetës të vëllait të deputetes greke

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Mediat greke kanë nxjerrë momentet e fundit të George Monogyios, vëllai i deputetes së PD- së në Greqi, Katerina Monogyou.

Ai humbi jetën mbrëmjen e djeshme në një aksident automobilistik, pasi mjeti doli nga rruga dhe shpërtheu në flakë.

Bashkëshortja e viktimës, Athena Kontopanou po lufton në spital për mbijetesë.

Nëna e dy fëmijëve, ka fraktura të shumta në gjymtyrët e poshtme, të cilat vlerësohet se kërkojnë një sërë operacionesh ortopedike. Ajo pritet t’i nënshtrohet operacionit të parë.


Të fundit

Del video e aksidentit fatal me “Ferrari”/ Momentet e fundit të jetës të vëllait të deputetes greke

Mediat greke kanë nxjerrë momentet e fundit të George Monogyios, vëllai i deputetes së PD- së në Greqi, Katerina...

“Faqja e fundit” e Gazmend Kapllanit

Nga ROLAND QAFOKU Nuk kënaqem lehtë nga një shqiptar që shkruan roman. Jam i mjaftuar në jetë të ruaj shijen e produkteve Made in Kadare...

I dhuron veshkën nënës së të dashurës, por ajo martohet me dikë tjetër

Një personazh i njohur në Meksikë për videot që realizon në Tik Tok, ka marrë më shumë se 16 milion klikime pasi tregoi historinë...

Dalin mesazhet mes Ilir Metës e Belind Këlliçit, çfarë shkruan ata më 8 janar (Foto)

Pas përfundimit të konferencës për mediat, Presidenca ka ndarë edhe një foto të mesazheve të këmbyera mes presidentit Meta dhe deputetit të PD Belind...

Beniada nuk përmbahet, ngre fustanin dhe tregon të pasmet, ariu mbyll sytë (Video)

Këtë javë, në ‘Big Brother VIP’, është futur një ari, i cili provokon banorët, dhe këta të fundit nuk duhet të reagojnë. Disa e kanë...

Lajme të tjera

Web TV