E bija feston ditëlindjen, Monika Lubonja i bën dedikimin emocionues në “Big Brother”

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Banorët e “Big Brother VIP” ndodhen prej 100 ditësh të izoluar në shtëpinë më të famshme në Shqipëri duke humbur kontaktet me botën e jashtme.

Pavarësisht se nuk mund të komunikojnë me të afërmit e tyre, ata mundohen të prekin realitetin përmes dedikimeve dhe mesazheve prekëse.

Së fundmi, ka qenë Monika që ka bërë një gjest prekës.

E bija e saj, Tea, feston ditëlindjen, dhe në pamundësi për ta takuar, aktorja formoi me jastëkë dhe peshqirë, emrin e saj, një zemër dhe numrin 100. Kjo padyshim i ka emocionuar të gjithë konkurrentët që ndodhen brenda shtëpisë.

Sakaq, kujtojmë që Tea ka qenë mjaft aktive dhe është përfshirë nëpër shumë intervista duke folur për ecurinë e mamasë së saj përballë banorëve të tjerë.


Të fundit

“Ti ke qenë vaksina jonë e lumturisë”, djali i Albanit dhe Miriamit feston ditëlindjen

Djali i çiftit të njohur Alban Skenderaj dhe Miriam Cani feston sot ditëlindjen. Duam mbush sot dy vjet. Ka qenë...

E bija feston ditëlindjen, Monika Lubonja i bën dedikimin emocionues në “Big Brother”

Banorët e “Big Brother VIP” ndodhen prej 100 ditësh të izoluar në shtëpinë më të famshme në Shqipëri duke humbur kontaktet me botën e...

Peleshi poston pamjet nga stërvitja në “përbindëshin” amerikan: Marrin pjesë edhe forcat tona detare

Ministri i Mbrojtjes Niko Peleshi ka nxjerrë pamje nga stërvitja në ujërat territoriale shqiptare në aeroplanmbajtësen amerikane “Harry S. Truman”. Peleshi shkruan se në stërvitjen...

Rithemelohet bordi i AKU-së/ Krifca: Siguria ushqimore, kryefjalë e nismave të politikave tona

Rithemelohet Bordi i Autoritetit Kombëtar të Ushqimit, për një kontribut konkret në detyrat e AKU-së. Bordi do të përmbajë në strukturën e tij vendimmarrëse...

Covid në Shqipëri/ Rriten sërish rastet e reja në 24 orët e fundit

Rriten sërish shifrat e COVID-19 në vendin tonë. Në 24 orët e fundit janë regjistruar 2179 qytetarë të infektuar dhe 7 humbje jete. NJOFTIMI I...

Lajme të tjera

Web TV