E trishtë/ Vëllai i deputetes humb jetën në aksidentin tragjik me Ferrari (Foto)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Vëllai i deputetes greke, Katerina Monogyou ka humbur jetën në një aksident tragjik mbrëmjen e të enjtes, kur humbi kontrollon e makinës luksoze Ferrari, doli nga rruga dhe u përplas me një pemë.

Sipas mediave greke, viktima është 45-vjeçari George Monogyios, baba i dy fëmijëve. Në makinë ai ishte bashkë me bashkëshorten e tij e cila ka mbetur e plagpsur.

Hetimet tregojnë se shpejtësia e lartë ka qenë arsyeja kryesore që 45-vjeçar humbi kontrollin dhe doli nga rruga. Kjo ishte hera e parë e tij që ngiste një automjet Ferrario, shkruan Protothema.

Sipas mediave, Ferrari pasi u përplas me pemën ka marrë flakë. Mësohet se drejtuesi i mjetit ka tentuar të shmangë një këmbësor dhe për pasojë ka humbur kontrollin e makinës.

“Ai ishte baba i dy fëmijëve dhe i martuar me Athena Kontopanou, e cila ishte ulur në sediljen e pasagjerit të Ferrarit. Ajo ka mbetur e plagosur rëndë, për pasojë u dërgua në spital”, shkruajnë mediat greke.

George Monogyios kishte marrë pjesë në reality shou “The Wall” i cili u transmetua në 2003 në mediat greke. Asokohe ai ishte vetëm 23 vjeç dhe studionte Shkenca Kompjuterike.


Të fundit

Vajza nga Tirana nuk pyet për temperaturat, zhvishet dhe kërcen para dyqanit (Video)

Çudirat nga Tirana nuk kanë fund, e kjo e sotshmja e vërteton një gjë të tillë. Një vajzë nga Tirana,...

Kriminelët shqiptarë aleanca të fuqishme në Ekuador/ Në 4 vitet e fundit janë kapur 721 vetë

Numri i ballkanasve në Amerikë Latine po rritet vazhdimisht. Policia ekuadoriane raporton se nga viti 2014 deri tani janë arrestuar 24 trafikantë ballkanas të...

Djokovic i anulohet viza për herë të dytë, ministri australian: Është për të mirën e popullatës

Çështja e tenistit Novak Djokovic ka marrë sërish një rrjedhë tjetër, pasi ministri australian i Emigracionit Alex Hawake vendosi të përdorë fuqinë e tij...

Rritja e çmimeve, Braçe thërret në interpelancë qeverinë: Keni për detyrë të vendosni çmime të drejta

Deputeti socialist Erion Braçe ka thirrur në interpelancë qeverinë. Me anë të një postimi në rrjetet sociale teksa thotë se ka thirrur në interpelancë në...

E turpshme! Adresa fallco i përmend djalin që ka ndërruar jetë Flutura Açkës, reagon aktivisti: Kjo është kafshëri!

Lufta politike mes Berishës dhe Bashës po reflektohet në format më të këqia në median online. Aktivisti i PD-së, Skerdjan Dhuli, ka reaguar ashpër lidhur...

Lajme të tjera

Web TV