Gazeta Fjala, e premte 14 janar 2022

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje


Të fundit


Moti për ditën e sotme, 14 janar 2022

Ditën e premte moti parashikohet të nisë me kthjellime në orët e mëngjesit dhe më pas në mesditë parashikohen vranësira mesatare deri të dendura. Do...

Horoskopi ditor, 14 Janar 2022

Dashi: Sot është një ditë pozitive për ndjenjat, sidomos nëse keni nevojë të sqaroni diçka me partnerin tuaj. Ndërsa në punë mund të ndiheni pak...

Blinken i shkruan Kurtit: SHBA pret bashkëpunim për marrëveshjen e vonuar Kosovë-Serbi

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka marrë një letër nga Sekretari i shtetit i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Antony J.Blinken. Sekretari Blinken ka...

Broja ‘mahnit’ Europën, spanjollët: Paraqitje shpërthyese, është Diego Kosta i ri

Armando Broja është pa dyshim njeriu i momentit në klubin e Sauthemptonit. Sulmuesi dhuroi një tjetër natë magjike, duke shënuar dhe thyer rekorde. Te...

Lajme të tjera

Web TV