I dhuron veshkën nënës së të dashurës, por ajo martohet me dikë tjetër

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një personazh i njohur në Meksikë për videot që realizon në Tik Tok, ka marrë më shumë se 16 milion klikime pasi tregoi historinë e tij: Martinez i dhuroi veshkën nënës së të dashurës së tij, por më pas ajo e la dhe u martua me dikë tjetër.

Në videon e tij, Martinez është i shtrirë në shtrat pasi ende po merr veten nga ndërhyrja, dhe shprehet mes depresionit dhe zhgënjimit. Gati i penduar për gjestin e bukur që i shpëtoi jetën nënës së asaj që u bë ish e dashura e tij.

Kjo e fundit u martua një muaj pas operacionit të rëndësishëm. Martinez i kishte treguar historinë e tij të dashurisë, 43 mijë ndjekësve ë tij, që nga fillimi. Që nga sëmundja e nënës së të dashurës së tij deri tek përputhja dhe operacioni, duke u bërë shumë i njohur në Meksikë.

Por tashmë ky rrëfim e bëri të njohur në të gjithë botën, duke bërë që shumë njerëz t’i shprehin solidaritetin e tyre nëpërmjet mesazheve.


Të fundit

“Faqja e fundit” e Gazmend Kapllanit

Nga ROLAND QAFOKU Nuk kënaqem lehtë nga një shqiptar që shkruan roman. Jam i mjaftuar në jetë të ruaj shijen...

I dhuron veshkën nënës së të dashurës, por ajo martohet me dikë tjetër

Një personazh i njohur në Meksikë për videot që realizon në Tik Tok, ka marrë më shumë se 16 milion klikime pasi tregoi historinë...

Dalin mesazhet mes Ilir Metës e Belind Këlliçit, çfarë shkruan ata më 8 janar (Foto)

Pas përfundimit të konferencës për mediat, Presidenca ka ndarë edhe një foto të mesazheve të këmbyera mes presidentit Meta dhe deputetit të PD Belind...

Beniada nuk përmbahet, ngre fustanin dhe tregon të pasmet, ariu mbyll sytë (Video)

Këtë javë, në ‘Big Brother VIP’, është futur një ari, i cili provokon banorët, dhe këta të fundit nuk duhet të reagojnë. Disa e kanë...

Armë pa leje dhe lëndë narkotike/ Arrestohet 25-vjeçari në Mirditë, procedohet penalisht një tjetër

jë person ka rënë në pranga dhe një tjetër është proceduar penalisht për armëmbajtje pa leje dhe për shpërndarje të lëndëve narkotike. Sipas policisë në...

Lajme të tjera

Web TV