Përfshihet nga zjarri një bujtinë në Shkodër

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Përfshihet nga zjarri një bujtinë në fshatin Reç në Shkodër.

Ngjarja ndodhi pak çaste më parë. Raportohet se nga zjarri është djegur lokali.

Deri më tani nuk dihen shkaqet, ndërkohë që fatmirësisht nuk ka të lënduar.


Të fundit

Përfshihet nga zjarri një bujtinë në Shkodër

Përfshihet nga zjarri një bujtinë në fshatin Reç në Shkodër. Ngjarja ndodhi pak çaste më parë. Raportohet se nga zjarri...

Beatrix harron që është në transmetim live dhe zhvishet para kamerave

Teksa banorët po bëhen gati sonte për të nisur edicionin e Big Brother, Beatrix ka habitur dhe provokuar duke u zhveshur para kamerave. Ajo...

Erdogan mbërrin të hënën në Tiranë, zbulohet agjenda

Presidenti turk Rexhep Tajip Erdogan do të mbërrijë të hënën në Tiranë për një vizitë zyrtare. Mirëseardhjen në aeroportin ndërkombëtar të Rinasit në orën...

Policia “blindon” rrugët e Sarandës, zbret në tokë shoferët

Policia është duke zhvilluar një aksion në Sarandë, ndërsa ka ngritur postblloqe për kapjen e personave të shpallur në kërkim dhe atyre që janë...

“Ti ke qenë vaksina jonë e lumturisë”, djali i Albanit dhe Miriamit feston ditëlindjen

Djali i çiftit të njohur Alban Skenderaj dhe Miriam Cani feston sot ditëlindjen. Duam mbush sot dy vjet. Ka qenë pikërisht Albani që ka publikuar...

Lajme të tjera

Web TV