“Ti ke qenë vaksina jonë e lumturisë”, djali i Albanit dhe Miriamit feston ditëlindjen

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Djali i çiftit të njohur Alban Skenderaj dhe Miriam Cani feston sot ditëlindjen. Duam mbush sot dy vjet.

Ka qenë pikërisht Albani që ka publikuar në rrjetet sociale foto nga ditelindja me një mbishkrimin.

“Gëzuar 2 vjetorin i shtrenjti jonë Duam! Ti ke qenë vaksina jonë e lumturisë në këto dy vite të vështira dhe une e di që dozat e tua të dashurisë do të na i injektosh në shpirt gjithë jetën”, ka shkruar këngëtari.

Komentet dhe zemrat kanë vërshuar lumë nga të gjithë fansat, që urojnë Duamin e vogël për ditëlindje.


Të fundit

“Ti ke qenë vaksina jonë e lumturisë”, djali i Albanit dhe Miriamit feston ditëlindjen

Djali i çiftit të njohur Alban Skenderaj dhe Miriam Cani feston sot ditëlindjen. Duam mbush sot dy vjet. Ka qenë...

E bija feston ditëlindjen, Monika Lubonja i bën dedikimin emocionues në “Big Brother”

Banorët e “Big Brother VIP” ndodhen prej 100 ditësh të izoluar në shtëpinë më të famshme në Shqipëri duke humbur kontaktet me botën e...

Peleshi poston pamjet nga stërvitja në “përbindëshin” amerikan: Marrin pjesë edhe forcat tona detare

Ministri i Mbrojtjes Niko Peleshi ka nxjerrë pamje nga stërvitja në ujërat territoriale shqiptare në aeroplanmbajtësen amerikane “Harry S. Truman”. Peleshi shkruan se në stërvitjen...

Rithemelohet bordi i AKU-së/ Krifca: Siguria ushqimore, kryefjalë e nismave të politikave tona

Rithemelohet Bordi i Autoritetit Kombëtar të Ushqimit, për një kontribut konkret në detyrat e AKU-së. Bordi do të përmbajë në strukturën e tij vendimmarrëse...

Covid në Shqipëri/ Rriten sërish rastet e reja në 24 orët e fundit

Rriten sërish shifrat e COVID-19 në vendin tonë. Në 24 orët e fundit janë regjistruar 2179 qytetarë të infektuar dhe 7 humbje jete. NJOFTIMI I...

Lajme të tjera

Web TV