Vajza nga Tirana nuk pyet për temperaturat, zhvishet dhe kërcen para dyqanit (Video)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Çudirat nga Tirana nuk kanë fund, e kjo e sotshmja e vërteton një gjë të tillë.

Një vajzë nga Tirana, krejt papritur, ka hequr rrobat e trupit dhe ka filluar të kërcejë gjysmë e zhveshur para një dyqani.

E reja ka tërhequr vëmendjen e shumë qytetarëve, të cilët po kalonin në atë rrugë. Një prej qytetarëve vë duart në kokë nga ajo që sheh.

Përveç veprimit të pazakontë të gjithë habiten se si ajo ka guxuar ta bëjë një gjë të tillë, pasi edhe temperaturat janë të ulëta.


Të fundit

Helikopterë, drone dhe 100 persona kërkojnë qenin e zhdukur (Video)

Një operacion masiv kërkimi që përfshin oficerë dhe vullnetarë ka qenë duke u zhvilluar jashtë qytetit australian të Brisbane...

E tradhtoi me Beatrix/ Bora nuk e harron Donaldin, këndon këngën e tij: Ah si qenka dashnia (Video)

Bora Zemani duket se nuk e ka harruar Donald Veshajn. Pavarësisht se aktori ka nisur një lidhje brenda shtëpisë së Big Brother VIP me...

Sindroma e të dielës pasdite, melankoli që na sulmon në fund të javës

Në anglisht e quajnë “e diela blu”, melankolia e së dielës, e cila i prek të gjithë të paktën një herë në jetë. Gratë,...

Vajza nga Tirana nuk pyet për temperaturat, zhvishet dhe kërcen para dyqanit (Video)

Çudirat nga Tirana nuk kanë fund, e kjo e sotshmja e vërteton një gjë të tillë. Një vajzë nga Tirana, krejt papritur, ka hequr rrobat...

Kriminelët shqiptarë aleanca të fuqishme në Ekuador/ Në 4 vitet e fundit janë kapur 721 vetë

Numri i ballkanasve në Amerikë Latine po rritet vazhdimisht. Policia ekuadoriane raporton se nga viti 2014 deri tani janë arrestuar 24 trafikantë ballkanas të...

Lajme të tjera

Web TV