Xhamia e Et’hem Beut dhe Sahati i Tiranës ekspozohen mes kryeveprave botërore në Turqi

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Të fundit

Xhamia e Et’hem Beut dhe Sahati i Tiranës ekspozohen mes kryeveprave botërore në Turqi

Xhamia e Et'hem Beut dhe Sahati i Tiranës janë zhvendosur në formë maketi në parkun Haliç të Stambollit, në...

Përfshihet nga zjarri një bujtinë në Shkodër

Përfshihet nga zjarri një bujtinë në fshatin Reç në Shkodër. Ngjarja ndodhi pak çaste më parë. Raportohet se nga zjarri është djegur lokali. Deri më tani...

Beatrix harron që është në transmetim live dhe zhvishet para kamerave

Teksa banorët po bëhen gati sonte për të nisur edicionin e Big Brother, Beatrix ka habitur dhe provokuar duke u zhveshur para kamerave. Ajo...

Erdogan mbërrin të hënën në Tiranë, zbulohet agjenda

Presidenti turk Rexhep Tajip Erdogan do të mbërrijë të hënën në Tiranë për një vizitë zyrtare. Mirëseardhjen në aeroportin ndërkombëtar të Rinasit në orën...

Policia “blindon” rrugët e Sarandës, zbret në tokë shoferët

Policia është duke zhvilluar një aksion në Sarandë, ndërsa ka ngritur postblloqe për kapjen e personave të shpallur në kërkim dhe atyre që janë...

Lajme të tjera

Web TV