test

“Nuk më intereson fare rezultati sonte”/ Einxhel: Më ka lënë shije të keqe Prime i kaluar

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Teksa ndodhej jashtë në oborr së bashku me Arbërin, Einxhel është shprehur se sonte nuk i intereson fare se si do jetë rezultati. Moderatorja e njohur shton se i ka lënë një shije shumë të keqe Prime i kaluar.

Nga ana tjetër, Arbëri i thotë se mund të marrësh ndonjë përshëndetje nga Dj Dagz, meqenëse është në nominim.

Biseda mes tyre:

 

 

Einxhel: Nuk më intereson fare se si do dalë rezultati sonte. Nuk më intereson fare po fare. Më ka lënë shije shumë të keqe Prime i kaluar

Arbëri: Do marrësh ndonjë përshëndetje

Einxhel: Nuk i lënë të flasin sa herë të duan

Arbëri: Sa herë të duan jo, por ngaqë je në nominim

Einxhel I vetmi që ka folur më shumë është Sabi, ndoshta flet edhe pa leje. Më 1 janar që i tha Ilirit ‘vëllai je i madh, i ke të gjithë mirë, kam takuar e pirë kafe’

Arbëri: Ai është i madh

Einxhel: Ishim në atë pikë që të mbyllnim veshët.

Të fundit

Belgjika nuk gabon sërish, Djajtë mposhtin Rumaninë dhe marrin fitoren e parë në Europian

Belgjika regjistron fitoren e parë në EURO 2024, me skuadrën e Tedesco-s që triumfoi 2-0 ndaj Rumanisë në ndeshjen...

Zi në botën e futbollit, ish-futbollisti i njohur dhe familja e tij humbasin jetën

Futbollisti 28-vjeçar i Al Jazira, Ahmad Abu Al-Atta së bashku me gruan dhe fëmijët e tij mbetën të vrarë pas një sulmi ajror izraelit,...

Hodhën fishekzjarrë nga një jaht dhe i vunë flakën pyllit, e pësojnë keq 13 persona

Autoritetet greke arrestuan 13 persona të shtunën pasi fishekzjarrët e nisura nga një jaht ndezën një zjarr në pyll në një ishull pranë Athinës,...

“Nga 15 mijë euro do marrësh 280”/ Zbardhen telefonatat e zhvatjes së italianëve

Top Channel ka zbardhur dosjen për mashtrimet përmes call centerave, ku 17 persona akuzohen se zhvatën 4.7 mln € nga 1200 italianë dhe i...

“Është djali më i bukur shqiptar”/ Adrola Dushi pranon lidhjen me këngëtarin e njohur

Tashmë nuk ka më dyshime! Modelja bukuroshe Adrola Dushi dhe këngëtari i famshëm Capital T janë në një lidhje dashurie. Lajmin e ka konfirmuar bukuroshja...

Lajme të tjera

Web TV