Temperaturat nën zero gradë, Meta prezanton ‘shoqërinë e re’ nga Liqeni i Tiranës

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Mëngjesin e sotëm presidenti Ilir Meta ka zgjedhur ta fillojë ditën në natyrë, nga ku edhe na ka prezantuar me shoqërinë e tij të re.

Meta i veshur sportiv, pavarësisht temperaturave nën zero gradë ka bërë një xhiro nga liqeni artificial i Tiranës të cilën duket se e ka shijuar.

Përmes një fotografie të postuar në Facebook Meta ka ndarë me ndjekësit momente me ato që ai i cilëson si “shoqëri e mirë”, patat.

“Kur e nis ditën në shoqëri të mirë!”, ka shkruar Meta.

Të fundit

Në fakt amnistinë e dështoi Salianji

Nga Mero Baze Socialistët nuk arritën të bindin dot Partinë Demokratike dhe as grupimin e Berishës, të jepnin votat për...

“S’ke turp”/ Përplasje e ashpër në BBV, Juli ia thotë në sy Gazit: Më ke prerë në besë

Juli dhe Gazi së fundmi kanë pasur përplasje të forta mes njëri-tjetrit edhe pse dyshja kanë pasur një miqësi mjaft të mirë brenda shtëpisë. Ashtu...

Çfarë ndodhi? Britania vendos sanksione të reja ndaj Rusisë

Britania ka zgjeruar sanksionet e saj kundër kompanive ruse, individëve dhe entiteteve jashtë Rusisë që dyshohet se po ndihmojnë në shmangien e sanksioneve ekzistuese,...

Rihanna është sërish shtatzënë? Fotot që nxitën dyshimet se këngëtarja po pret një fëmijë

Fansat e këngëtares Rihanna kohët e fundit po spekulojnë nëse ajo dhe i dashuri i saj, A$AP Rocky, do të kenë një tjetër fëmijë së...

“Një bir ku*ve i çmendur”/ Presidenti Putin reagon ashpër ndaj fyerjeve të Biden

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin ka reaguar në lidhje me deklaratat e homologut të tij, Joe Biden i cili ka shpërthyer ndaj tij me ofendime. Putin i...

Lajme të tjera

Web TV