E pazakontë/ Kamerat e sigurisë së morgut kapin momentin kur i vdekuri “ringjallet” dhe fillon të ecë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një ngjarje e pabesueshme dhe njëkohësisht e frikshme ka ndodhur në një morg të qytetit të Tver-it në Rusi.

Në video shihen dy persona të shtrirë dhe të mbuluar, por papritur njëri prej tyre fillon të lëvizë dorën poshtë çarçafit dhe duket sikur “ringjallet”.

Fillimisht ai ka vështirësi të kontrollojë lëvizjet e tij, pasi krahët dhe këmbët duket se nuk i binden, por më pas fillon të ecë.

Ndonëse personat që postuan videon thanë se ngjarja ishte e vërtetë, Ministria e Shëndetësisë në Rusi nuk e ka konfirmuar diçka të tillë.

Të fundit

Ushtroi dhunë fizike ndaj bashkëjetueses, pranga 20-vjeçarit në Dibër

Një 20-vjeçar është arrestuar nga Policia në Dibër, pasi i riu ushtronte dhunë fizike ndaj bashkëjetueses së tij. Ngjarja ka...

Rikthehet Harry Potter, ja kur do të shfaqet seriali premierë

Seriali televiziv “Harry Potter” po ecën përpara, me Warner Bros. Discovery tani synon të sjellë në vitin 2026 premierën e tij zyrtare. Data u njoftua...

U hodh nga kati i tretë i Spitalit të Traumës, ndërron jetë 47-vjeçari, detaje

Më datë 25.02.2024, rreth orës 05:30, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i 3-të i Spitalit të Traumës, shtetasi M. H., 47 vjeç, i...

Artiola Toska feston sot ditëlindjen e saj, nuk do ta besoni sa vjeç mbush këngëtarja

Këngëtarja e këngës popullore e qytetare të Shqipërisë së Mesme si dhe e shumë hiteve Artiola Toska feston sot ditëlindjen e saj. As më shumë...

Buxheti shtesë 2024, qeveria kursen nga skema e pensioneve 75 mln euro

Qeveria miratoi gjatë javës ndryshimet e para në buxhet duke shtuar planin e të ardhurave të përgjithshme me 10,6 miliardë lekë, të cilat do...

Lajme të tjera

Web TV