Momenti kur Einxhel thyen krahun në “Big Brother VIP”, dalin pamjet e rënda (Video)

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Moderatorja Einxhel Shkira ka pësuar një incident brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”.

Teksa po luante në një nga lojërat e organizuara nga “Vëllai i Madh”, në një moment ajo ka thyer krahun.

Einxhel u ngjit sipër “rrotës”, në tentativë të kalojë në anën tjetër, por u rrëzua në tokë rrëzohet në tokë.

“Opa thyeva krahun”, thotë moderatorja, ndërkohë banorët e tjerë fillimisht nuk e besuan. Mirëpo më pas u ngritën për ta ndihmuar.

Ditën e sotme, “Vëllai i Madh” ka zbuluar se Einxhel ka marrë menjëherë ndihmën e nevojshme, por do t’i duhet të marrë trajtim më të specializuar.

Për këtë arsye, ajo duhet të niset drejt spitalit, duke u detyruar që të lërë për pak kohë shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

@bigbrothervipal Pamje te Renda ?#fyp #bigbrothervipal #einxhelshkira ♬ suono originale – Big Brother Vip Albania ??


Të fundit

Amnistia fiskale/ Rama u tregon “derën” ambasadorëve

Kryeministri Edi Rama ftoi trojkën e amabsadorëve në një takim për amnistinë fiskale, ku vetë nuk ishte i pranishëm...

Amnistia fiskale/ Kim: Mos e bëni, rrezikoni BE-në, Rama i vendosur për ta kaluar

Kambanat e Juri Kim Kritikat për “paratë e pista” dhe qëndrimet për Berishën e Metën Ambasadorja e SHBA-së në Tiranë Yuri Kim është shprehur kundër amnistisë...

Horoskopi ditor, 30 shtator 2022

DASHI Përpiquni të qëndroni të qetë, sepse jo gjithçka shkon sipas planit. Në të kaluarën e afërt, në fakt, ka pasur disa diskutime dhe zënka,...

Vajza iu vra gjatë protestave, babai kërcen në varrimin e saj pas premtimit se…(Video)

Që pas publikimit të lajmit për vrasjen e 22-vjeçares Mahsa Amini nga policia e moralit, Irani është përfshirë nga një valë protestash të dhunshme,...

Lajme të tjera

Web TV