Sherr në një familje shqiptare, nusja rreh vjehrrën, policia jep detajet

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Nusja ka sulmuar fizikisht vjehrrën e saj pas një mosmarrëveshje në një familje në Prishtinë, njofton policia.

Në këtë ngjarje ka ndërhyrë edhe djali i të moshuarës, i cili më pas ka sulmuar gruan e tij.

Rasti është raportuar në polici dhe më vendim të prokurorit, pas marrjes në pyetje të dyja palët janë liruar.

Njoftimi i plotë i policisë:

Prishtinë 29.01.2022-15:00. Pas një mosmarrëveshje në familje, e dyshuara femër kosovare ka sulmuar fizikisht vjehrrën e saj viktimën femër kosovare, ndërsa duke ndërhyrë i dyshuari mashkull kosovar e ka sulmuar bashkëshorten e tij të dyshuarën femër. Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit, janë liruar në procedurë të rregullt.

Të fundit

Një iranian thyen rekordin, vendos 88 lugë të balancuara në trupin e tij

Një burrë iranian theu rekordin e tij botëror Guinness duke balancuar 88 lugë në vende të ndryshme në trupin...

VIDEO/ Ngjarje e jashtëzakonshme, presidenti i klubit turk grushton arbitrin kryesor

E pazakontë, e turpshme dhe për të ardhur keq: Presidenti i skuadrës turke, Ankaragucu, bën veprimin e papërgjegjshëm dhe të dënueshëm në fushën e...

Nis studimi i terapisë së kombinuar të kancerit “mRNA”

Kompanitë farmaceutike kanë filluar ditën e sotme fazën e fundit të provave për trajtimin e kombinuar të kancerit “mRNA”, i cili konsiston në përdorimin...

Ish-kryeministri ‘non grata’ në SHBA, Minxhozi zbulon mesazhin e amerikanëve

Analisti Skënder Minxhozi, duke komentuar deklaratën e të ngarkuarit me punë të SHBA në Tiranë, David Ëisner, i cili tha se nuk i përgjigjet...

Analisti britanik bën paralajmërimin e frikshëm: Evropa të nisë përgatitjet për luftë

Shtetet anëtare të NATO-s në Evropë po përballen me një krizë të madhe – Rusia dhe Kina po armatosen me shpejtësi, me Moskën që...

Lajme të tjera

Web TV