test

Shefja e shtëpisë publike denoncon priftin: Bënte s*ks me prostitutat dhe u merrte të brendshmet

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një shefe e një shtëpie publike në Kato Patisia në Greqi ka denoncuar një prift 37 vjeç se bënte s*ks me prostitutat që ajo kishte në punë.

Shefja në fjalë, ka treguar për mediat greke se prifti i paguante prostitutat me monedha, ndërsa kishte raste që i merrte edhe veshjet e tyre intime.

Ndër të tjera, sipas artikullit të publikuar nga mediat greke thuhet se prifti dyshohet për përdhunimin e një vajze 14 vjeç. Nga ana tjetër, avokati i priftit jo vetëm që ka mohuar akuzat, por i ka thënë shefes së shtëpisë publike “Nuk flas me tutorë dhe prostituta.”

Të fundit

“Alma Arrazi, fillimi i fundit tragjik”/ Ja çfarë i tha bashkëshorti para aktit fatal

Rasti i Alma Arrazit, e cila u vetëmbyt në ujërat e lumit Buna sëbashku me 3 fëmijët e mitur,...

E përplasin me makinë dhe më pas e rrahin, 5 persona bëjnë për spital 18-vjeçarin

Një 18 vjeçar është dhunuar me mjete të forta nga disa persona në Korçë, raporton për Balkanweb, gazetarja Lorena Kodra. Ngjarja ka ndodhur në lagjen...

“A e di se kë ke përballë?”/ Plas grushti në Për’puthen (Video)

Ndonëse zyrtarisht ka mbaruar si program për këtë sezon, në studion e emisionit të dashurisë Për’puthen janë rikthyer të gjithë ish-konkurentët ku janë vendosur...

Korçë/ Dhunohet oficeri i krimit ekonomik, u godit me grusht në fytyrë nga një i dehur

Sipas policisë së Korçës bëhet e ditur se ngjarja ka ndodhur në një lokal në qytetin e Korçës ku një i dehur e ka...

NOTAT/ Hysaj ‘tradhton’ sërish Kombëtaren, Laçi më i miri i ndeshjes! Strakosha hero

Shqipëria barazoi 2-2 kundër Kroacisë në raundin e dytë të Grupit B për Euro 2024. Pas ndeshjes "SofaScore" dhe "FlashScore" kanë dalë me notat...

Lajme të tjera

Web TV