“Shiu ikën, dielli vjen”, Kryemadhi mesazh për të gjithë: Shijojeni të dielën me njerëzit që doni më shumë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Teksa ka nisur zyrtarisht fushata elektorale për zgjedhjet e pjesshme lokale të 6 marsit, kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi uron qytetarët për një të diel të mbarë.

Ajo iu sugjeron ta shijojnë këtë të diel me njerëzit që duan dhe energji pozitive.

“Të diel të mbarë për të gjithë ju që doni ta shijoni pranë familjeve tuaja me miq e shokë. Shiu ikën, dielli vjen, kështu që shijojeni të dielën me njerëzit që doni më shumë dhe energji pozitive, kjo është më e mira për të gjithë!”,-thotë ajo në fjalën e saj.


Të fundit

Moti merr kthesë. Çfarë pritet nga nesër

Kushtet e paqëndrueshme atmosferike do të dominojnë të gjithë vendin tonë për gjatë gjithë 24 orëshit, duke sjellë në...

Arjan Çani thyen heshtjen, flet për herë të parë pas largimit nga Tv Klan

Lajmi se emisioni i së premtes “Zonë e Lirë”, nuk do të transmetohet më në Tv Klan bëri shumë bujë para pak muajsh. Kjo...

Greqia nuk gjen qetësi/ Një tjetër tërmet godet zonën e Tilos, ja sa është magnituda

Një tërmet me magnitudë 3.8 ballë të shkallës Rihter ka tronditur Greqinë. Tërmeti është regjistruar  në orën 15:14 në zonën detare në jugperëndim të Tilos...

Veliaj: Lajm i mirë biletimi elektronik! Krijimi i sistemit të koordinuar të transportit

Lëvizshmëria dhe sfidat aktuale të qarkullimit në kryeqytet, por edhe perspektivat e mobilitetit alternativ, ishin fokusi i takimit të organizuar nga Bashkia e Tiranës,...

Lajmi i fundit/ Ndërron jetë tragjikisht në fushë futbollisti 16-vjeçar i Trepça ’89

Një ngjarje e rëndë, por edhe e hidhur për futbollin kosovar ka ndodhur këtë të shtunë. Një lojtar junior i Trepça ’89 është ndar...

Lajme të tjera

Web TV