Vëllai i Einxhelit zbulon arsyen pse nuk është takuar me Dj Dagz

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz janë një ndër çiftet e krijuara në shtëpinë e “Big Brother VIP”. Moderatorja vazhdon ende lojën dhe ka shprehur herë pas here se ndihet në merak se si familjarët do të kenë reaguar për lidhjen e saj.

Ndërkohë, sot vëllai i Einxhelit ishte i ftuar në “Shqipëria Live”, ku ndër të tjera foli për marrëdhënien e tij me të dashurin e moderatores, me Dj Dagz.

Ai tha se ende nuk është takuar me të, pasi po pret që Einxhel të dalë nga “Big Brother VIP” dhe ta takojnë së bashku. Vëllai i moderatores shtoi se ka mendim shumë të mirë për Dagzin nga fjalët që ka dëgjuar.

“Po pres Einxhelin, të shkoj bashkë me Einxhelin. Shoqëria që njeh Dagzin dhe nga fjalët shumë të mira që ka thënë për Einxhel kemi mendime shumë të mira”, u shpreh ai.

Kujtojmë që ditët e fundit, moderatorja pësoi një incident ku ndrydhi dorën dhe u detyrua të kryente një ndërhyrje.

 

Të fundit

Ligj për miq! Pijini lëngun, rregullores të Kuvendit!

Nga Artan Fuga Ligj për miq ! Shihni vetëm pesë minutat e fundit të kësaj videoje që është postuar më poshtë...

14 vite në NATO/ Ambasada e SHBA del me mesazhin e rëndësishëm

Ambasada e SHBA në Tiranë ka reaguar për 14 vjetorin e anëtarësimit të Shqipërisë në NATO. Përmes një postimi në Twitter, ambasada e SHBA thotë...

Shqipëria,14 vjet në NATO/ Begaj: Krenarë që jemi pjesë e aleancës më të fuqishme në botë

Presidenti i vendit Bajram Begaj, ka reaguar në rrjetet sociale për 14 vjetorin e anëtarësimit të Shqipërisë në NATO. Ai shprehet se Shqipëria është krenare...

Vranësira dhe reshje shiu, si pritet të jetë moti gjatë ditës sot

Ditën e sotme, i gjithë vendi do të jetë në mbizotërimin e vranësirave dhe reshjeve të shiut. Gjatë mesditës dhe pasdites, intensiteti i reshjeve do...

Kursi i këmbimit, 1 prill 2023/ Sa shiten dhe blihen sot monedhat e huaja

Sot më 1 prill 2023, dollari amerikan blihet me 104 lekë dhe shitet me 105 lekë. Euro blihet me 112.9 lekë dhe shitet 113.6 lekë. Paundi...

Lajme të tjera

Web TV