Agron Llakaj kritikon Donaldin për Einxhelin: Nuk duhet të flitej me një vajzë ashtu

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Pak ditë më parë, aktori i njohur i humorit, Agron Llakaj u bë pjesë e shtëpisë së “Big Brother VIP”. Ai darkoi bashkë me banorët, duke mbështetur veçanërisht Donaldin me të cilin edhe ka punuar.

Mirëpo, sot i ftuar në “Shqipëria live”, Agroni përveç fjalëve të mira tha se ka edhe kritika për Veshajn.

Ai është ndalur te debati që artisti ka pasur moderatoren Einxhel Shkira, ku kjo e fundit tha se nuk është paguar për disa muaj, kur punonte me vëllezërit Veshaj, ndërsa Donaldi tha se moderatoren e hoqi nga puna për mungesë korrektësie. Debati ka vazhduar me ofendime ndaj njëri-tjetrin. Kjo ka bërë që Llakaj të mos ndihet mirë dhe është shprehur se po të mundeshe, do t’i bërtiste Donaldin për sjelljen që bëri.

“I vetmi moment që i kam tërhequr vëmendjen ka qenë debati banal me Einxhelin. Doja ta mbyllja televizorin kur e pashë atë pjesë. Po të mundesha, do t’i kisha dhënë një të ulëritur të fortë. Nuk duhet të flitej me një vajzë ashtu, edhe pse u provokua”, tha ndër të tjera Agroni.


Të fundit

11 muaj plot lumturi dhe një bebe rrugës, Einxhel Shkira ndan fotot e ëmbla me Dagz

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz po jetojnë dashurinë e tyre që nisi brenda shtëpisë së famshme të “Big Brother...

6 Dhjetori/ Vangjeli: E përfytyroj doktorin me sytë te telefoni dhe veshin te dera

Analisti Lorenc Vangjeli tha në emisionin “Log” në Abc, se protesta e thirrur nga Sali Berisha më 6 dhjetor ditë që përkon me Samitin...

Botuesit rusë frikë nga censura: Do kthehemi në epokën e librave sovjetikë

Ligjet e reja anti-LGBT dhe ato kundër të ashtuquajturve “agjentë të huaj” e kanë lënë artin në Rusi të pambrojtur nga censura. Shitësit besojnë se...

VIDEO/ Kameruni shokon Brazilin dhe duke marrë tre pikët e para në Botëror

Kameruni ka arritur të mposhtë Brazilin me rezultat 1-0 në ndeshjen e fundit të fazës së grupeve, por kjo nuk i mjaftoi për të...

Fitore e çmendur!/ Zvicra e Shaqirit dhe Xhakës i jep një “shuplakë” Serbisë

Xherdan Shaqiri dhe Granit Xhaka në fazën e 1/8-ave, ndërsa Serbia në shtëpi. Zvicra triumfoi 3-2 në ndeshje ne fundit në grup përballë përfaqësueses serbe,...

Lajme të tjera

Web TV