Free Porn
xbporn
Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet سایت شرط بندی معتبر 1xbet وان ایکس بت pov leccata di figa
best porn 2025
homemade porn 2026
mi masturbo guardando una ragazza
estimare cost apartament precisă online
blonde babe fucked - bigassmonster

Shkarkimi i Metës/ Rama: Kushtetuesja të vendosë nderin në vend

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Kreu i Qeverisë Edi Rama, në një konferencë të veçantë shtypi nga Uashingtoni, i kërkoi Gjykatës Kushtetuese që në lidhje me çështjen e shkarkimit të kreut të shtetit, të vendosë për të rikthyer në vend nderin e nëpërkëmbur të kushtetutës. Ndërsa për rivalin Basha u shpreh se ai do i qëndrojë besnik humbjes së radhës.

 Kryeministri Edi Rama ka organizuar një konferencë shtypi me gazetarët shqiptare që ndodhen atje për të raportuar takimet e qeverisë shqiptare. Edhe pse atje janë për 100 vjetorin e marrëdhënieve Shqipëri-SHBA vëmendja mbetet tëk aktualiteti politik në vend. Gjykata Kushtetuese ka edhe dissa ditë kohë për të marrë vednimin nëse Presidenti Ilir Meta do të vazhdojë deri në përfundim të mandatit apo do e ndërpresë atë me shkarkim nga gjykata. Kur u pyet Rama se a ka ndonjë telepati se si do të jetë fati i mikut të dikurshëm dhe armikut të sotëm ai tha se: “Nuk janë telepatira, por analiza që nuk janë të vështira për t’u bërë kur ndjek me kujdes dinamikën. Duke qenë se Ilir Meta është në gjykim me gjykatën kushtetuese, s’do të doja të hyja në këtë grackë që ma ngrite me buzëqeshjeje. Është koha që të flasë gjykata kushtetuese që të vendoset në vend nderin e nëpëkëmbur të Kushtetutës”, tha Rama.

Non grata e Berishës

Kryeministri Edi Rama i pyetur për shpalljen non grata te ish kryeministrit Sali Berisha, tha se vendimi i SHBA: “është meritë 100% e Berishës. SHBA thjesht e kanë konfirmuar me vendimin e tyre meritën e tij për të gjitha ato për të cilat ata e kanë shpallur non grata. Të thuash që qeveria e shba mund të influencohet nga faktorë të jashtëm për vendime të kësaj natyre do të thotë të akuzosh SHBA se janë një shtet pa dinjitet seriozitet e integritet e që kanë një qeveri që korruptohet për qëllime të të tretëve. Kjo është dicka jashtë realitetit. Këto janë vendime që kanë lidhje me faktorë të jashtëm, nëse SHBA do loboheshin e influencoheshin kaq kollaj do ishin prej vitesh peng i diktaturave dhe regjimeve që kanë pasuri marramendëse, por kjo s’ka ndodhur e ska si të ndodhë, është e gjitha një farsë për të ardhur keq, për të ardhur keq për ata që besojnë në marrëzira të tilla”. I pyetur nëse gjithë vëmendja e qeverisë amerikane është në maksimum për gjeostrategji apo meritën personale të tij, kryeministri Edi Rama ju përgjigje se: “Suksesi është fjalë e madhe nuk e di çdomethënë vizitë e sukseshme se vizitat e këtij niveli janë të parapërgatitura e s’ka surpriza mund të ketë të pasukseshme. Mua nuk më ka ndodhur deri më sot. Ne kemi arritur atë që kemi dashur kur jemi nisur qoftë me organizimin e djeshëm në Nju Jork, qoftë takimi me Serketari e Shteti me të cilin diskutuam temat e paracaktuara që kishim pasur që janë gjithë temat e bashkëpunimit tonë me SHBA. Ne e kemi ditur në këto vite të ndërtojme mbi bazën e mërparshme të cojmë politikën e jashtme në nivel tjetër, jo nuk është merita ime personale merita e të gjithëve që bashkë me mua kontribuan në këtë përpjekje që në arenën ndërkombëtare ta vendosim Shqiperine në një pozicion komplet tjetër”, tha kryeministri Edi Rama. Kryeministri Edi Rama bëri me dije se Shqipëria do të ndahet nga Maqedonia e Veriut në procesin e integrimit në BE nëse nuk realizohet mbajtja e konferencës së parë ndërqeveritare as pas presidencës franceze. Rama tha se nuk ka kuptim që Shqipëria të presë në pafundësi që Bullgaria të lirojë “pengun”, Maqedoninë  e Veriut, në një kohë kur i ka kryer detyrat. “Nëse edhe pas presidencës franceze nuk do realizohet hapja e konferencës, është pakuptim që ne të presim në pafundësi që Bullgaria të lirojë pengun e vet. Kjo mund të vazhdoj ë pa fund dhe është e padrejtë për Shqipërinë që i ka kryer të gjitha detyrat tashmë”, tha Rama.

Të fundit

FOTO/ Rama ‘i pakënaqur’ nga ushqimi në Britani: Nuk kanë faj britanikët

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka konsumuar drekën në Samitin e Liderëve të Bashkimit Europian, që po zhvillohet në...

Jo vetëm stresi por edhe këto ushqime shkaktojnë çrregullime hormonale!

Bulmeti Një nga më të njohurit në këtë listë është padyshim bulmeti. Ekspertët thonë se ushqimet me bazë bulmetin janë më të vështira për t’u...

Europa ‘digjet’ nga i nxehti afrikan/ Ja shtetet që po përballen me pikun e temperaturave

Europa po përballet me një valë të nxehti, ndërsa temperaturat më të larta janë regjistruar në rajonin e Mesdheut. Meteorologia Geraldine Zollinger nga Meteo...

Jeni ju? Shenjat e horoskopit që harxhojnë më shumë kohë online

Ju ndoshta mendoni se rrini shumë online sepse lëvizni virtualisht nëpër rrjete sociale, bëni komente apo pëlqeni postimet e personave të tjerë, por të...

Orban: Misioni i paqes për Ukrainën po ecën në rrugën e duhur

Kryeministri i Hungarisë Viktor Orbán tha sot se “misioni i tij i paqes” për Ukrainën po përparon mirë dhe se për momentin është arrirë,...

Lajme të tjera

Web TV