“Lori Hoxha do ta mbaj me hatër Ilirin”, “parashikimi” i Stresit që po bën xhiron e rrjetit

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Ilir Shaqiri u shpall fitues i “Big Brother VIP” dhe është komentuar gjatë për njohjen e tij me producenten, Lori Hoxha.

Reperi i njohur Stresi u shpreh në një intervistë para disa kohësh, se kjo njohje do të ndikojë në fitoren e spektaklit.

“Duke parë që Iliri ja ka dhënë çmimin e parë të ‘Dancing with the stars’ dikur Lori Hoxhës, mendoj që do jetë diçka që do ta shohi më me hatër”, ka thënë ndër të tjera reperi.

Kjo deklaratë e Stresit është bërë virale në rrjetet sociale. Madje, shumë persona e kanë marrë edhe si të mirëqenë.


Të fundit

11 muaj plot lumturi dhe një bebe rrugës, Einxhel Shkira ndan fotot e ëmbla me Dagz

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz po jetojnë dashurinë e tyre që nisi brenda shtëpisë së famshme të “Big Brother...

6 Dhjetori/ Vangjeli: E përfytyroj doktorin me sytë te telefoni dhe veshin te dera

Analisti Lorenc Vangjeli tha në emisionin “Log” në Abc, se protesta e thirrur nga Sali Berisha më 6 dhjetor ditë që përkon me Samitin...

Botuesit rusë frikë nga censura: Do kthehemi në epokën e librave sovjetikë

Ligjet e reja anti-LGBT dhe ato kundër të ashtuquajturve “agjentë të huaj” e kanë lënë artin në Rusi të pambrojtur nga censura. Shitësit besojnë se...

VIDEO/ Kameruni shokon Brazilin dhe duke marrë tre pikët e para në Botëror

Kameruni ka arritur të mposhtë Brazilin me rezultat 1-0 në ndeshjen e fundit të fazës së grupeve, por kjo nuk i mjaftoi për të...

Fitore e çmendur!/ Zvicra e Shaqirit dhe Xhakës i jep një “shuplakë” Serbisë

Xherdan Shaqiri dhe Granit Xhaka në fazën e 1/8-ave, ndërsa Serbia në shtëpi. Zvicra triumfoi 3-2 në ndeshje ne fundit në grup përballë përfaqësueses serbe,...

Lajme të tjera

Web TV