Beatrix konfirmon ndarjen! Këngëtarja bën veprimin e papritur ndaj Donald Veshajt

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Prej disa ditësh në media po qarkullon lajmi se çifti i shumëpërfolur i BBV, Donald – Beatrix i kanë dhënë fund lidhjes dhe këtë gjë duket se e ka konfirmuar vetë këngëtarja kosovare.

Në lidhje me dyshimet e ngritura, Beatrix ka reaguar me anë të një postimi ku shkruan “Jo histori të rreme”, më pas fshinë “jo” duke e lënë vetëm “Histori të rreme”.

Më pas shkruan “Ja e rregullova”, duke përdoruar emojit me maska për ta krahasuar me fjalën “fallso”.

Ndonëse Donaldi nuk ka reaguar në lidhje me statusin që marrëdhënia e tyre ka, mëngjesin e sotëm, Beatrix gjithashtu ka vendosur të largojë Donaldin dhe Romeon nga Instagram.

Në gjuhën e teknologjisë kjo përkthehet si një vendim final ndarjeje. Megjithatë duket se drama do të vazhdojë gjatë.

Të fundit

U aludua se mund të jetë kandidate e opozitës për kryeministre, Jorida Tabaku shuan zërat

Deputetja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku e ftuar në një program televiziv, u pyet rreth zërave se ajo mund...

Bardhi i propozoi për martesë, Sara tregon kush e zgjodhi unazën

Sara Gjordeni dhe këngëtari Bardhi së shpejti do të bëhen prindër. Ish-banorët e Big Brother, dashurinë e tyre ata do ta kurorëzojnë dhe me...

Olta Boka bëhet nënë për herë të dytë, ja emri që ka zgjedhur për vogëlushin

Këngëtarja e njohur Olta Boka këtë të shtunë është bërë nënë për herë të dytë. Ajo ka sjellë në jetë një djalë. Vetë këngëtarja ka...

Skemat lehtësuese të OSHE për klientët debitorë: Në prill u mbyllën 677 aktmarrëveshje

OSHE ka implementuar prej 3 prillit disa skema të reja lehtësuese me qëllim shlyerjen e detyrimeve të papaguara nga klientët debitorë. Sipas kompanisë deri më...

Presidenciale në SHBA, qëndrimi i kandidatëve për president mbi armëmbajtjen

Dy kandidatët kryesorë për president të Shteteve të Bashkuara vazhduan fushatën këtë javë. Presidenti Joe Biden vizitoi një qytet amerikan që po përballet me...

Lajme të tjera

Web TV