Prishet miqësia, zbulohet arsyeja pse nuk flasin më me njëra-tjetrën Einxhel dhe Beniada

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Ka tashmë një muaj që “Big Brother VIP” ka mbaruar dhe duket se raporteve mes ish-banorëve kanë ndryshuar.

Dy nga vajzat më të lidhura në shtëpinë e famshme ishin Einxhel dhe Beniada, por duket se marrëdhënia mes tyre nuk është më njësoj.

Burime për Kryefjala kanë zbuluar se vajzat kanë hatërmbetje me njëra tjetrën dhe gjithçka ka filluar nga Einxhel, teksa ka lexuar komentet e mamit të Beniadës që fliste kundër saj. Duket se kjo është edhe arsyeja pse vajzat kanë ndërprerë miqësinë e tyre.

Ndërkohë, Einxhel po vazhdon lidhjen e dashurisë me Dj Dagz, ndërsa e reja nga jeta private e Beniadës është se ajo ka blerë shtëpi të re në Tiranë.


Të fundit

Shifra stratosferike, zbulohet klubi i ri dhe kontrata e Cristiano Ronaldos

Cristiano Ronaldo do të luajë për Al-Nassr nga 1 janari. Prestigjiozja spanjolle “Marca” shkruan se gjithçka është e mbyllur...

The Telegraph: Anglia ka nevojë të ndryshojë sistemin e emigracionit

Media britanike The Telegraph ka theksuar se e vetmja mënyrë për të ndaluar emigrimin e paligjshëm në Angli është duke ndryshuar sistemin e emigracionit....

Tronditëse/ Fundoset anija me emigrantë në Itali, katër të zhdukur, mes tyre një foshnjë

Një anije e vogël plot me emigrantë u fundos mbrëmjen e djeshme në ishullin jugor të Italisë, Lapedusa. Për pasojë katër pasagjerë rezultojnë të zhdukur. Midis...

FIFA hap hetime ndaj Serbisë për ndeshjen me Zvicrën, nuk ka procedurë për Granit Xhakën

FIFA ka hapur hetimet ndaj Serbisë pas ndeshjes me Zvicrën të premten mbrëma ku serbët u mposhtën me rezultatin 3 me 2. Sipas gazetës...

Samiti i Tiranës/ Vuçiç e konfirmon ardhjen në Shqipëri: Gjëra shumë të mira na presin

Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiç po udhëton drejt Tiranës për të marrë pjesë në Samitin e nesërm BE-Ballkani Perëndimor. “Rrugës për në Tiranë do të...

Lajme të tjera

Web TV