Beatrix Ramosaj bën dy tatuazhe që lidhen me Donaldin, kuptimi që fshihet pas

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Beatrix Ramosaj ka zbuluar se ka bërë tre tatuazhe të reja, dy prej të cilëve duket se kanë lidhje me Donaldin. Dy prej tyre që i ka bërë në parakrah, ka vendosur që t’jua tregojë dhe ndjekësve të saj. Në njërin shkruhet “Wildcat” ndërsa tjetri është një zjarr.

Mirëpo, fansat besojnë se këto dy tatuazhe të reja janë një dedikim për aktorin e humorit, me të cilin pati një romancë gjatë kohës që ishin në shtëpinë e “Big Brother VIP”. “Wildcat” që do të thotë mace e egër, është një tatuazh që Donaldi e ka bërë në kraharor.

Ndërsa zjarri lidhet me dy gjëra. “Luaj me zjarr” është një pjesë e tekstit të këngës që Beatrix i dedikoi Donaldit dhe “Fire on Fire” është kënga që i dedikoi Donaldi me 14 Shkurt teksa ndodhej brenda BBV. Megjithëse, ajo nuk ka komentuar asgjë, këto tatuazhe nuk duket se janë një rastësi.

Të fundit

Çfarë ndodhi? Paditet ish-presidenti i njohur, dyshohet se…

Prokurorët në Kolumbi ngritën sot formalisht akuzat ndaj ish-presidentit te djathtë Alvaro Uribe për rryshfet ndaj dëshmitarëve dhe mashtrim...

Plas debati i ashpër mes Robertit dhe Albanos: Do t’a zbulosh sa burrë jam?

Robert Aliaj, pas hyrjes së tij në fermë ka krijuar debate me fermerët, një prej të cilëve është edhe Albano Bogdo. “Përplasjet” e tyre kanë...

Votoi rezolutën e Srebrenicës, Vuçiç reagon ashpër: Maqedonia e Veriut më goditi fort

Presidenti serb Aleksandar Vuçiç tha se e kishte të vështirë të duronte faktin që Maqedonia votoi për rezolutën e Kombeve të Bashkuara për shpalljen...

Bëni gati shamitë, finalistët e ‘BBV’ do takohen sonte me këto persona

Surprizat për banorët finalistë të ‘Big Brother VIP Albania 3’ do të na bëjnë të lotojmë. Themi këtë, pasi burime për ‘Iconstyle’ bëjnë të...

Putin: Rusia duhet të jetë gjithmonë një hap përpara armikut

Rusia duhet të jetë gjithmonë një hap përpara armikut për të garantuar fitoren, tha këtë të shtunë presidenti rus Vladimir Putin, duke hapur një...

Lajme të tjera

Web TV