“Gëlltita monedha t’i shpëtoja burgut”: historia e pathënë e Gerard Pique

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Edhe Gerard Pique e ka provuar qelinë dhe kjo ka ndodhur për shkak të alkoolit të tepërt. Qendërmbrojtësi i Barcelonës ka rrëfyer gjithçka dhe ka zbuluar edhe se si shpëtoi.

“Isha i skuqur kur më ndaloi policia. Ishte viti përpara se të transferohesha te Barcelona. Bëra testin e alkoolit dhe më pas e gjeta veten në fugonin e policisë për në burg. Karriera ime ishte duke shkuar për dreq dhe në atë moment mendova ‘çfarë dreqin po ndodh?’.

Ata më dhanë një çantë që të vendosja gjithçka kisha dhe më dërguan në një dhomë. Më pas polici u largua për një moment. Isha i dëshpëruar. Kisha disa monedha të mbetura, kisha dëgjuar se po t’i gëlltisje monedhat nuk dilje pozitiv dhe ashtu bëra.

Shpëtova për mrekulli, por nuk e di nëse ndodhi nga monedhat. Në vend që të shkoja në shtëpi, mora taksi për në kazino”, ka rrëfyer Pique për “The Wilde Project”.

Të fundit

Pritjes i vjen fundi/ Nisin përgatitjet për “BBV3”, ja pamjet brenda shtëpisë (Foto)

Big Brother Vip Albania” është spektakli më i ndjekur në Shqipëri, ku banorët transmetojnë shumë emocione të forta teksa...

“Më duhen 8 mijë euro”/ Gazetari publikon mesazhet, si Naim Murseli kërkonte para borxh

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës dhe gazetari Milaim Zeka ka deklaruar se babai i Naim Murselit ka ndryshuar qartë qëndrim në lidhje me vrasjen...

Një iranian thyen rekordin, vendos 88 lugë të balancuara në trupin e tij

Një burrë iranian theu rekordin e tij botëror Guinness duke balancuar 88 lugë në vende të ndryshme në trupin e tij. Abolfazl Saber Mokhtari,...

VIDEO/ Ngjarje e jashtëzakonshme, presidenti i klubit turk grushton arbitrin kryesor

E pazakontë, e turpshme dhe për të ardhur keq: Presidenti i skuadrës turke, Ankaragucu, bën veprimin e papërgjegjshëm dhe të dënueshëm në fushën e...

Nis studimi i terapisë së kombinuar të kancerit “mRNA”

Kompanitë farmaceutike kanë filluar ditën e sotme fazën e fundit të provave për trajtimin e kombinuar të kancerit “mRNA”, i cili konsiston në përdorimin...

Lajme të tjera

Web TV