test

E rëndë në Dibër, gjendet kufoma e një gruaje në liqen

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Trupi i pajetë i një gruaje është gjetur brenda një liqeni në Dibër. Mësohet se trupi është gjetur në një liqen në fshatin Rrenc të Dibrës.

Identiteti i viktimës nuk dihet ende. Po ashtu, nuk dihet as koha që trupi ka qëndruar në liqen, por nga një kqyrje paraprake ka rezultuar se bëhet fjalë për një grua.

Hetuesit ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për identifikimin e saj. Pritet që Policia e Dibrës të japë njoftim zyrtar për rastin.

Të fundit

Zgjedhjet në universitete/ Qëndresa Qytetare: U evidentuan raste të fotografimt të votës

Qëndresa Qytetare ka reaguar lidhur zgjedhjet në 12 universitete publike në të gjithë vendin të cilat u zhvilluan për...

Kylian Mbappe nuk do të startojë në sfidën ndaj Holandës, francezi vijon rikuperimin

Kylian Mbappé nuk do të startojë sonte, në orën 21:00, në ndeshjen që do të zhvillohet mes Francës dhe Holandës në Kampionatin Evropian. Sulmuesi...

A do të vijë me një parti të re në zgjedhjet e 2025-ës?/ Ja si përgjigjet Lulzim Basha

Pasi humbi vulën e PD-së, në një intervistë televizive Lulzim Basha thotë se grupimi që ai përfaqëson nuk e ka vendosur ende nëse do...

Çfarë kuptimi ka shprehja “kolona e pestë”?

Shprehja "kolona e pestë" u krijua nga frankoisti Emilio Mola për të treguar një organizatë ushtarake klandestine që favorizon një pushtim nga armiku. Kuptimi origjinal...

Reporteri shqiptar bëhet bujë në gazetat e huaja, parashikoi autogolin e Calafiorit

Calafiori dhe parashikimi absurd i gazetarit shqiptar në Spanjë-Itali: "Si ia dolën?" Profecia e pabesueshme e gazetarit për ndeshjen mes Azzurrit dhe “La Rojas”,...

Lajme të tjera

Web TV