35-vjeçarja fut fëmijën brenda tharëses së rrobave, shpëton mrekullisht pas disa rrotullimeve

113 563 lexime

120,178FansaPëlqeje

Një dado në Florida ra në prangat e policisë pasi futi një fëmijë 4 vjeçar brenda makinerisë që than rrobat. 35-vjeçarja, Amber Chapman u arrestua pasi fëmija u rrotullua brenda makinerisë. Djali pësoi dëmtime rreth syve, veshëve, shpatullave dhe pjesës së shpinës kur u transportua në repartin e urgjencës.

Ngjarja mësohet të ketë ndodhur në Shkurt. Policia nisi një hetim dhe doli në përfundimin se 35-vjeçarja e futi 4-vjeçarin në tharëse me disa peshqir dhe e vuri në punë. Siç tha vogëlushi, ai nisi të rrotullohej kur 35-vjeçarja e ndaloi makinën, hapi derën dhe e mbylli sërish për të vazhduar funksionimin, sipas New York Post.

Në fundjavë, Amber Chapman u arrestua dhe u lirua e një garanci prej 15,000 dollarësh. Ajo përballet me një akuzë të shkallës së parë për abuzim të rëndë të fëmijëve.


Të fundit

I dënuari me vdekje prek me surprizën e tij para ekzekutimit: Dua të dhuroj një …

Një i burgosur në Teksas të SHBA-ve, mbi të cilin rëndon dënimi me vdekje ka bërë një veprim prekës,...

Objektivat kryesore të Juventus në rast të shitjes së De Ligt

Matthijs De Ligt ka shprehur dëshirën për tu larguar nga bardhezintë dhe është në kërkim të një aventure të re. Më poshtë ju paraqesim...

“Të pi një kafe lali me babin”/ Publikohen për herë të parë mesazhet e Martinit me…

Janë publikuar për herë të parë në media mesazhet që Martin Çeço i ka dërguar Tina Pajollarit, vajzës që ai mendonte se ishte punonjësja...

Berisha e pret për protestë/ Nard Ndoka çel sezonin turistik dhe merr rreze dielli

Protesta e 7 korrikut është kryefjala në Partinë Demokratike dhe të gjithë demokratët po përgatiten për një tubim që të krijojë përshtypjen se kjo...

Kryeministri holandez zbulon prapaskenën: Gati u rrahëm fizikisht me Ramën në Sofje

Kryeministri holandez, Mark Rutte në konferencën e sotme të përbashkët me kryeministrin Edi Rama, tregoi një episod kur të dy gati sa nuk ishin...

Lajme të tjera

Web TV