Do futej në BBV? Ish-deputeti Jenisheri: Njerëzit më duan shumë, çdo ditë bëjnë 2-3 foto me mua

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Ish-deputeti në Kuvendin e Shqipërisë, Selami Jenisheri, i cili ishte shpesh në qendër të vëmendjes kur shkonte të enjteve gjatë seancave plenare me biçikletën e tij ngjyrë rozë, ka tërhequr sërish vëmendje me intervistën e dhënë së fundmi.

Pyetje: A e dini ju se deputetet marrin pension rreth 800 mijë lekë?

Selami Jenisheri: Unë marr 552 mijë lekë pension në total.

Pyetje: Po të vinte një ftesë për BB VIP do pranoje?

Selami Jenisheri: Ka shumë njerëz që më respektojnë shumë. Po të them që nuk ka ditë që nuk duan të bëjnë 2-3 fotografi me mua e i pëlqejnë shumë ideja që jam njeri i thjeshtë e eci me biçikletë. Dhe ne lokale më thotë kamarieri i ke të paguara e i falënderoj shumë. Jo nuk do futesha.

Të fundit

VIDEO/ Roma ndalet në barazim në transfertën e Servettes, Lukaku gjen sërish rrjetën

Roma ka barazuar me rezultat 1-1 me Servetten në kuadër të grupit G në Ligën e Evropës. Vendasit e nisën...

VIDEO/ Aston Villa mposht Legian dhe vulos kualifikimin, supergol nga Ernest Muçi

Futbollisti shqiptar, Ernest Muçi, ka shënuar një super gol në përballjen mes Aston Villës dhe Legia Varshavës që u zhvillua në kuadër të raundit...

“S’ka qumësht, jepini ujë me sheqer”, qendra e grave të dhunuara lë foshnjat pa ushqim

Emisioni Fiks Fare solli një skandal me një qendër ku strehohen gratë e dhunuara, të cilat kanë një urdhër mbrojtje dhe shteti i dërgon...

OBSH: Rastet globale të malaries tejkaluan nivelet para pandemisë së COVID-19

Rastet globale të malaries tejkaluan nivelet para pandemisë së koronavirusit dhe arritën në 249 milionë në mes të një numri në rritje të kërcënimeve...

Agjencia e OKB-së për motin: Vitit 2023, më i nxehti në histori

Agjencia e OKB-së për motin njoftoi të enjten se viti 2023 është viti më i nxehtë i regjistruar ndonjëherë ndërsa paralajmëron se ka shenja...

Lajme të tjera

Web TV