I theu këmbën policit për shkak se e gjobiti, efektivi i shtrirë në tokë kërkon ndihmë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Dalin pamjet nga momenti i sulmit ndaj efektivit të policisë në Tiranë.

Pamjet nga kamerat e lokalit janë mundësuar nga Top Channel në momentin kur Zeqir Musai, efektivi i policisë ndodhet i shtrirë në tokë. Musaj u sulmua nga Ermal Mucolli, i riu i cili e sulmoi pas gjobëvënies që iu vendos.

I nevrikosur, Mucolli doli nga lokali duke i kërkuar llogari efektivit dhe më pas e shtyu në tokë. Efektivi shfaqet duke mbajtur këmbët dhe duke kërkuar ndihmë derisa aty mbërrijnë kolegët kurse autori largohet për tu arrestuar në ndjekje e sipër nga uniformat blu.

Ngjarja ndodhi mëngjesin e 21 prillit në rrugën “Thoma Koxhaj” në Tiranë.


Të fundit

110-vjetori i Pavarësisë bën bashkë Shqipëri-Kosovë, mbahet sot mbledhja e dy kuvendeve

Me rastin e 110-vjetorit të Pavarësisë, sot në orën 10:00, në Kuvend do të mbahet mbledhje e përbashkët e...

Endri Prifti e kishte ‘prashikuar’ muaj më parë/ Marsela Çibukaj fiton ‘Kënga Magjike’!

Marsela Çibukaj është fituesja e edicionit të 23-të të festivalit “Kënga Magjike” në Tv Klan. Pirro Çako i dorëzoi kupën triumfueses, e cila konkurroi...

Këmbimi valutor/ Me sa shiten dhe blihen dollari dhe euro, ç’po ndodh me monedhat e tjera

Dollari amerikan është blerë këtë të diel, 27 Nëntor, me 111.7 lekë dhe është shitur me 113 lekë sipas kursit të këmbimit, duke pësuar...

Surpriza e motit për ditën e sotme, ja zonat ku do të ketë reshje bore

Sot moti do të jetë me vranësira mesatare deri të dendura të pasuara nga reshje shiu në zonën perëndimore dhe reshje bore në verilindje...

Horoskopi ditor, 27 nëntor 2022

DASHI Po vini nga një ditë e përmbajtur. Në fakt, ditët e fundit në punë keni pasur gjysmë kënaqësi dhe nuk dini më si t’i...

Lajme të tjera

Web TV