U tha se u arrestua, Fjolla Morina tregon ‘provat’ se ku ndodhet

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Fjolla Morina ka reaguar nëpërmjet disa postimeve në rrjete sociale, pas lajmeve të publikuara nga mediat, se ajo ishte arrestuar nga policia.

Këngëtarja e njohur, ka publikuar fillimisht një fotot në “Instagram”, ku shfaqet e veshur në një fustan që i zbulon disa pjesë të barkut.

“Diva është versioni femëror i një HUSTLER”, shkruan këngëtarja.

Po ashtu ajo ka publikuar dhe disa foto në “Instastory”, ku thotë se ndodhet në dyqanin e saj të veshjeve.

Ndërkohë kujtojmë se mediat raportuan se Fjolla Morina është arrestuar në Prishtinë.

Nga ana tjetër, avokati i saj i mohoi këto zëra, duke thënë se ajo vetëm sa është shoqëruar në komisariat. Ajo është arrestuar edhe në të kaluarën për shkak të një arme dhe municioni luftarak që iu gjet në kufirin me Shqipërinë.

 


Të fundit

Historike/ Interi mposht Barcelonën edhe me ndihmën e VAR

Inter ka arritur të fitojë minimalisht ndaj Barcelonës me rezultatin 1-0, duke marrë kështu tre pikë me shumë vlerë...

Vangjeli: Kritikat e politikës ndaj SPAK janë lajm i mirë, kanë filluar të kenë frikë

Analisti Lorenc Vangjeli, e ka cilësuar një lajm të mirë deklarata e bëra nga politikanët kryesorë në Shqipëri kundër SPAK. I ftuar në “Log.” në...

Veliaj jep lajmin e mirë: Hapet gara për Teatrin e ri Kombëtar

Bashkia e Tiranës ka hapur garën ndërkombëtare për ndërtimin e Teatrit të ri Kombëtar. Në një intervistë në emisionin “Publikisht”, në RTSH, kryebashkiaku Erion...

Vritet në mes të lokalit këngëtari i njohur, pasi refuzoi të këndonte një këngë

Këngëtari i njohur turk, Onur Şener është plagosur për vdekje në një lokal ku po performonte. Sipas deklaratave të pasqyruara në raportin e policisë,...

Gjermania do të mbyllë termocentralet me qymyr deri në vitin 2030

Kompania gjermane e energjisë RWE do të ndalojë djegien e qymyrit deri në vitin 2030, duke kursyer 280 milionë tonë metrikë të emetimeve të gazeve...

Lajme të tjera

Web TV