test

“Gjendja shëndetësore e rëndë”/ Biznesmeni rus i ashpër me Putin: Një djalë i çmendur…

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Të shumta kanë qenë reagimet lidhur me gjendjen shëndetësore të presidentit rus Vladimir Putin.

Së fundmi një reagim  ka ardhur nga një biznesmen rus, Valery Gerasimov, i cili është shprehur se Vladimir Putin është i sëmurë me kancer, ai gjithashtu akuzon Putin se po shkatërron ekonominë e Rusisë përmjet luftës së tij në Ukrainë.

Biznesmeni rus shprehet se Putin është në gjendje të rënduar, por nuk dihet saktësisht se nga çfarë lloj kanceri vuan.

“Putin e shkatërroi ekonominë e Rusisë ekonominë e Ukrainës dhe shumë ekonomi të tjera. Problemi qëndron në kokën e tij, një djalë i çmendur mund ta kthejë botën përmbys”, ka thënë me tej ai.

Të fundit

Ndërtimi i minierës së litiumit, Financial Times: Vuçiç jep dritën jeshile

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, është duke u përgatitur t’i japë Rio Tintos dritën jeshile për ndërtimin e minierës...

10% më të lartë se mesatarja, ja kush është shteti me refuzimin më të lartë të vizave

Sipas një studimi të Henley & Partners, Afrika përballet me normat më të larta të refuzimit të vizave për zonën Schengen në Evropë, me...

Samiti i Paqes për Ukrainën, Spiropali takohet në Zvicër me zv.Presidenten e SHBA-ve

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali është takuar me Zv.Presidenten e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Kamala Harris. Takimi është zhvilluar në...

Trump me deklarata të forta ndaj Zelenskyt: Shitësi më i madh në histori

Presidenti ukrainas Volodymyr Zelensky është "shitësi më i madh në histori. Sa herë që vjen në këtë vend ai largohet me 60 miliardë dollarë....

Udhëheqësit botërorë në Samitin e Paqes për Ukrainën që mbahet në Zvicër, ç’do ndodhë?

Udhëheqësit botërorë në samitin e paqes në Ukrainë që po mbahet në Zvicër, pritet të miratojnë një deklaratë që riafirmon integritetin territorial të Kievit. Më...

Lajme të tjera

Web TV