Albërie Hadërgjonaj thumbon Ronela Hajatin: Evropa qeshi me ne

113 563 lexime

120,178FansaPëlqeje

Albërie Hadërgjonaj ka bërë një postim në rrjete sociale përmes të cilit duket se ka thumbuar Ronela Hajatin. Këngëtarja, e cila na përfaqësoi me “Sekret” nuk mundi të kualifikohej në finale pavarësisht se kënga ka marrë një vëmendje të madhe.

Albëria u ka kujtuar ndjekësve të saj përfaqësimin që Rona Nishliu i ka bërë Shqipërisë në vitin 2012 me këngën “Suus”. Rona shënoi një moment historik për vendin tonë pasi u rendit në top 5 interpretimet më të mira.

“Me këtë nuk qeshi Evropa po na zbardhi faqen”, shkroi Albëria në InstaStory. Kujtojmë që Ronela ishte në një garë të ngushtë me Alban Ramosaj në festivalin e RTSH-së, të cilët shiheshin si pretendentët kryesorë për fitore.


Të fundit

Kryeministri holandez zbulon prapaskenën: Gati u rrahëm fizikisht me Ramën në Sofje

Kryeministri holandez, Mark Rutte në konferencën e sotme të përbashkët me kryeministrin Edi Rama, tregoi një episod kur të...

Gati “Lufta e Tretë Botërore”, Suedia e Finlanda përgatiten për konflikt me Rusinë

Presidenti Vladimir Putin ka deklaruar se Rusia do të përgjigjet në të njëjtën mënyrë nëse NATO do të vendoste trupa dhe infrastrukturë ushtarake në...

Përmbysje spektakolare nga Novak Djokovic, serbi zgjohet dhe kualifikohet në gjysmëfinale

Novak Djokovic dëshmoi edhe një herë se ka ‘shtatë jetë’ brenda katër mureve të Wimbledonit . Në fitoren e tij të njëzet e gjashtë...

Tjetër atentat misterioz/ Miku miliarder i Putin gjendet i pajetë në pishinën e banesës

Një biznesmen multi-milioner rus është qëlluar për vdekje në rezidencën e tij, elita e fundit me lidhje me gjigantin energjetik Gazprom që ka vdekur...

Lajme të tjera

Web TV