40-vjeçari bëhet copash në koshin e përpunimit të plehrave në Greqi

113 563 lexime

120,178FansaPëlqeje

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Greqi.

Bëhet me dije nga mediat greke se një i pastrehë ka humbur jetën në mënyrë tragjike, teksa ngjarja horror ka tronditur opinionin publik.

Sipas detajeve të rënda të publikuara mësohet se trupi i të pastrehut u gjet i shtypur në koshin robot të përpunimit të mbeturinave në veri-lindje të Greqisë, në Aleksandhroupolis.

Mediat greke raportojnë gjithashtu se trupi i viktimës ishte bërë copash nga makineria në koshin robot.

Dyshohet se viktima është rreth 40 vjeç.

Sipas përshkrimeve të dëshmitarëve i pastrehu kishte hyrë plotësisht në kosh, ndërsa fillimisht u gjet nga një qytetar, i cili në momentin që u afrua te koshi robot pa një këmbë të varej nga atje.

Kryetari i bashkisë së Aleksandhroupolis thotë se viktima nuk është identifikuar ende.


Të fundit

Kryeministri holandez zbulon prapaskenën: Gati u rrahëm fizikisht me Ramën në Sofje

Kryeministri holandez, Mark Rutte në konferencën e sotme të përbashkët me kryeministrin Edi Rama, tregoi një episod kur të...

Gati “Lufta e Tretë Botërore”, Suedia e Finlanda përgatiten për konflikt me Rusinë

Presidenti Vladimir Putin ka deklaruar se Rusia do të përgjigjet në të njëjtën mënyrë nëse NATO do të vendoste trupa dhe infrastrukturë ushtarake në...

Përmbysje spektakolare nga Novak Djokovic, serbi zgjohet dhe kualifikohet në gjysmëfinale

Novak Djokovic dëshmoi edhe një herë se ka ‘shtatë jetë’ brenda katër mureve të Wimbledonit . Në fitoren e tij të njëzet e gjashtë...

Tjetër atentat misterioz/ Miku miliarder i Putin gjendet i pajetë në pishinën e banesës

Një biznesmen multi-milioner rus është qëlluar për vdekje në rezidencën e tij, elita e fundit me lidhje me gjigantin energjetik Gazprom që ka vdekur...

Lajme të tjera

Web TV