Free Porn
xbporn
Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet سایت شرط بندی معتبر 1xbet وان ایکس بت pov leccata di figa
best porn 2025
homemade porn 2026
mi masturbo guardando una ragazza
estimare cost apartament precisă online
blonde babe fucked - bigassmonster

Prokurorët kërkojnë dënim me 6 vjet burg për ish-kryeministrin Berlusconi

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Prokurorët e Milanos kërkuan sot që ish-kryeministri italian Silvio Berlusconi të dënohet me gjashtë vjet burg për ryshfete ndaj dëshmitarëve në një rast prostitucioni të të miturve në vitin 2013.

Berlusconi akuzohet se ka paguar 24 persona, kryesisht të rinj në festat e tij të mbrëmjes, për të gënjyer në një gjyq të mëparshëm, ku ai u akuzua se kishte paguar për seks me një balerinë 17-vjeçare marokene në një klub nate.

Skandali mbi ato të ashtuquajtura festat “Bunga Bunga” kontribuoi në rënien e Berlusconit si kryeministër në vitin 2011, duke shënuar fundin e qeverisë së tij të katërt.

Berlusconi, lideri i partisë së qendrës së djathtë Forza Italia, u shpall i pafajshëm në atë rast dhe u deklarua i pafajshëm në gjyqin e mëpasshëm.

Avokati i Berlusconit, Federico Cecconi, tha se nuk ishte i befasuar nga kërkesa e prokurorëve për burg dhe ishte i bindur se klienti i tij do të shpallej i pafajshëm. “Ne besojmë se nuk ka asnjë krim,” u tha ai gazetarëve.

Prokurorët kërkuan gjithashtu dënime nga një deri në gjashtë vjet për 27 të pandehur të tjerë në këtë rast.

Të fundit

Vuante nga zemra, ndërron jetë turisti francez në ishullin e Sazanit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në ishullin e Sazanit. Mësohet se ka ndërruar jetë një 38-vjeçar francez. Fillimisht, turisti...

Mësimet që jep inflacioni për krizën e ardhshme

Pas rritjes së inflacionit në 9% pas pandemisë dhe pushtimit rus të Ukrainës,  po tërhiqet drejt objektivit prej 2% të vendosur nga Rezerva Federale...

SPAK-u një “Catch-22” elektoral për Berishën

Që PD-ja të jetë konkuruese në zgjedhjet e ardhshme, duhet ta zgjerojë sinorin e saj elektoral shumë përtej bërthamës së simpatizantëve të Berishës. Në...

“Flini gjumë”/ Braçe ironizon opozitën: Kur flisja unë për bujqësinë, tallnit menderen

I ashpër është treguar në Kuvend, socialisti Erion Braçe, ndërsa nuk i kurseu ironitë për opozitën. Kjo e fundit reagoi ashpër kur kërkesa e saj...

Olsa Muhameti largohet përfundimisht nga “TCH”, ja televizioni dhe programi i saj i ri

Olsa Muhameti, autore prej disa vitesh e emisionit të dashurisë “Përputhen” nuk do të jetë më pjesë e "Top Channel". Prej disa muajsh përflitet se...

Lajme të tjera

Web TV