Mbyllet pjesa e parë/ Liverpool më kërkues, VAR i mohon golin Benzema-së

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Pjesa e parë ka qenë një lojë më shumë taktike dhe inteligjente, edhe pse Liverpool ka patur disa raste të mira.

10 minutat e para ishin të qeta ku të dyja ekipet më shumë po qarkullonin topin. Por më pas Liverpool filloi të kërcëntonte disa herë portën me Mane, Salah, Henderson etj.

Reali nuk kishte bërë asnjë gjuajtje në portë deri afër fundit të pjesës së parë, ku Benzema shënoi gol por që u anulua nga VAR për një pozicion jashtë loje.

Të fundit

I keni ditur më parë? Njihuni me karakteristikat më toksike të shenjës së Peshqve

Peshqit janë shenja e fundit e zodiakut dhe njëkohësisht më e ndjeshmja. Por çfarë e bën këtë shenjë toksike? Çfarë...

Kërkon t’i shpëtojë eliminimit, Sara vishet si mashkull dhe propozon për martesë…

Sara Gjordeni ka gjetur një mënyrë interesante që të bëjë për vete publikun dhe për t’i shpëtuar eliminimit. Ajo është veshur si mashkull, ka kapur...

Nga banorët e rinj, deri te çiftet e shtëpisë, gazetarja analizon gjithçka mbi “BBV3”

Gazetarja Klotilda Harka ishte e ftuar sot në një emision televiziv për një analizë mbi “Big Brother Vip 3”, banorët dhe situatat e krijuara...

Ja si të ruani shëndetin në një mjedis pune toksik

Ishte argëtuese, derisa nuk ishte. Kur filloi punën e tij të re, Gareth ishte duke qeshur, kompania e tij po bënte gjëra emocionuese, ai...

E bujshme nga gazeta gjermane “Bild”, Bayern i beson pankinën ish-trajnerit të Realit

Bayerni i Mynihut ka gjetur trajnerin e ri. Lajmi i bujshëm vjen nga e përditshmja gjermane “Bild”, e cila raporton se në stolin e...

Lajme të tjera

Web TV