“Netët e Klipit Shqiptar”/ Beatrix Ramosaj fiton çmimin e madh: Natë e paharrueshme!

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Mbrëmjen e së premtes është zhvilluar finalja e madhe e “Netët e Klipit”, ku në kalanë e Ulqinit janë ndarë çmimet mes këngëtarëve. Finalja e madhe e edicionit të 19-të nxori fituese Beatrix Ramosaj. Ajo fitoi çmimin më të madh, atë të publikut për këngën “By my Side”.

“Ju përulem gjithmonë për dashurinë dhe suportin e palodhshëm që më jepni!
Faleminderit nga thellësia e zemrës”, shkruan Trixa teksa fitoi çmimin e madh duke ja dalë të triumfojë në kompeticionin prestigjoz “Netët e Klipit”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by B E A T R I X (@beatrixramosaj)

Të fundit

Shembje gurësh në Rrugën e Arbrit, bllokohet qarkullimi

Një masiv shkëmbinjsh është është shembur në Rrugën e Arbrit duke bllokuar qarkullimin e automjeteve me drejtim nga Qarku Dibër...

Të shtëna me armë zjarri në Koplik, plagoset 32-vjeçari

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar këtë mbrëmje në Shkodër. Policia njofton se rreth orës 19:50, në Koplik, gjatë një konflikti për motive të...

Ikja pa kthim, 604 mijë shqiptarë kanë marrë shtetësinë në një vend të BE-së në 20 vjet

Janë 604 mijë shqiptarë që janë pajisur me pasaportë të një vendi të Bashkimit Europian në 20 vitet e fundit, sipas të dhënave të...

Mbi të pakënaqurit nga Perëndimi, që ka zbarkuar në Tiranë

Nga Mero Baze Mbajtja sot e Samitit të Ballkanit Perëndimor me BE për planin e ri të rritjes, si dhe ai i një dite më...

Berisha: Dy takimet në Tiranë nuk ishin samite

Ish-kryeministri Sali Berisha foli mbrëmjen e sotme për dy samitet e mbajtura në Tiranë në dy ditët e fundit. Berisha tha se të dyja takimet...

Lajme të tjera

Web TV