Panik në Monaco/ Aksident i frikshëm për Schumacher, makina e pilotit ndahet në gjysmë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Jo gjithçka ka shkuar mirë në garën e Çmimit të Madh të Montecarlos në Formula, teksa Mick Schumacher ka pësuar një aksident të frikshëm.

Schumacher ka humbur kontrollin e makinës së tij për shkak të pistës, e cila ishte tejet e lagur, pas një shiu të dendur. Kjo ka bërë që të përplaset në një nga muret mbrojtëse, ndërsa makina ka përfunduar e ndarë në gjysmë. Asgjë për t’u shqetësuar për Schumacher, me këtë të fundit që gëzon shëndet të plotë.

Kujtojmë që përkohësisht gara u ndërpre pas 2 xhirosh, për të rifilluar më pas më vonë.

Të fundit

Ukraina synon të evakuojë mijëra banorë nga Donetsku para dimrit

Qeveria ukrainase po synon të evakuojë dy të tretat e banorëve nga zonat që ajo ende kontrollon në rajonin...

Studiuesit në alarm, temperaturat në Arktik po rriten shumë më shpejt se mesatarja

Sipas një studimi të ri skandinav, temperatura në rajonin e Arktikut po rritet shumë më shpejt se mesatarja globale sesa kanë vlerësuar më parë...

FBI kontrolle në shtëpinë e Trump, flet prokurori i përgjithshëm: E urdhërova unë

FBI ka hyrë në shtëpinë e ish-presidentit Donald Trump për të bërë kontrolle por ende nuk dihet arsyeja e kontrollit. Mbi ngjarjen ka folur vetë...

Nga Trump te lufta në Ukrainë, zbulohet si “The Simpson” parashikojnë të ardhmen

Nëse doni të dini se ku po shkon bota, shihni “The Simpsons”. Shfaqja popullore e karikaturave për të rritur ka parashikuar ngjarje të egra dhe të...

Ishte i shpallur në kërkim, arrestohet ish-shefi i policisë së Dhërmiut!

Ish-shefi i Policisë së Dhërmiut, Sokol Bode është arrestuar mbrëmjen e sotme gjatë një aksioni policor në qytetin e Beratit. Bode është dënuar me 12...

Lajme të tjera

Web TV