“Më ka shfrytëzuar si shërbëtore”/ Vjehrra i kthehet nuses: S’ia kemi prishur për asgjë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Vjehrra e 20-vjeçares nga Librazhdi, e cila sot është kryefjalë e rrjeteve sociale, pasi u kap mat me të dashurin në dhomën e saj të gjumit, është përballur me nusen.

Në një lidhje telefonike për ‘Me zemër të hapur’ në ‘News24’ të moderatores Evis Ahmeti, vjehrra tha se nuk e ka shfrytëzuar nusen si shërbëtore.

Ajo tha se asaj nuk ia kishin prishur asnjëherë qejfin të gjithë si familje.

Si e keni trajtuar nusen?
I kam ndenjur në këmbë dy vite e gjysmë nuses. Do ble kështu, do ble ashtu. Askush nuk ia ka prishur gjë. As unë as çuni. I thash a ke gjë.

Ajo ka pretenduar se e keni shfrytëzuar?
Jo. I thoja hajde nga puna dhe shlodhu. Nuk e di ça bënte,. rrinte në telefon apo jo në shtëpi.

Të fundit

FOTO/ Si Brigitte Macron shpëtoi Mbretëreshën Camilla nga një incident ‘live’

Pritja e bërë nga çifti presidencial francez ndaj Mbretit Charles dhe Mbretëreshës Camilla ishte e ngrohtë. Brigitte Macron, në një gjest solidariteti...

Delet konsumojnë 300 kg kanabis në Greqi, pronari i fermës: Janë bërë të çmendura

Pas stuhisë “Daniel” shumë gjëra ndryshuan për banorët në Volos. Por si duket, kaosi nuk preku vetëm në jetët e njerëzve, por edhe ato...

‘Bild’: Para gjithë botës, Rama i vë frenat ankesave ruse me një fjali

Kjo ishte një deklaratë e qartë nga shefi! Dhe sërish kryeministri i Shqipërisë Edi Rama nuk i rezistoi dot një goditjeje ndaj Rusisë.., shkruan...

Pse nuk duhet të flini kurrë gjumë në anën tuaj të djathtë

Kur shtriheni në shtrat në fund të ditës së gjatë, ndoshta përkuleni nën batanije dhe vendoseni në pozicionin tuaj të preferuar të gjumit pa...

Pranga 42-vjeçarit që plagosi efektivin, Balla: Zero tolerancë !

Ministri i Brendshëm, Taulant Balla ka reaguar pas kapjes së Klered Bozhanaj, autorit të plagosjes me armë zjarri të policit Edlir Alleshi mbrëmjen e...

Lajme të tjera

Web TV