U gjet e hedhur në kanal, zbulohet emri i viktimës 37-vjeçare në Shkodër

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një telefonatë në Policinë e Shkodrës ka sinjalizuar për trupin e pajetë të 37-vjeçares, e hedhur në një kanal në një zonë livadhi në afërsi të ByPass të qytetit verior.

Viktima është identifikuar si Leze Qosja, nga Tropoja.

Raportohet se gruaja ka shenja dhune në trup, ndërsa pritet që trupi i saj të transportohet drejt morgut për të kryer më pas autopsinë dhe për të zbuluar shkaqet e vdekjes.

Policia bëri me dije trupi i pajetë i Leze Qosjas 37 vjeçe, lindur në Tropojë e banuese në Dobraç, Shkodër, është gjetur i pjesërisht e dekompozuar.

Po ashtu thuhet se motra e viktimës në 18 Maj e ka denoncuar në polici si të zhdukur pasi ka humbur kontaktet me të. Sipas policisë ajo jetonte në banesën e motrës së saj.

Të fundit

Berisha: Dy takimet në Tiranë nuk ishin samite

Ish-kryeministri Sali Berisha foli mbrëmjen e sotme për dy samitet e mbajtura në Tiranë në dy ditët e fundit. Berisha...

U tha se thumboi Arbana Osmanin për ‘Big Brother VIP’, reagon Dea Mishel

Një postim i Dea Mishel gjatë spektaklit të kaluar të 'Big Brother VIP Albania 3' shkaktoi disa polemika në rrjet. “Unë e ndjek Big-un sivjet...

A ka pasur Shqipëria Aleks Navalny-t e saj?

Nga Ylli Pata Historia e eleminimit të njeriut që mund t’i trondiste pushtetin Vladimir Putinit ka marrë sot kryeartikutjt e mediave kryesore në botë. Disa thonë...

“Duke shtyrë procesin!”/ Rama publikon foton komike me Varhelyin gjatë Samitit

Kryeministri Edi Rama ka ndarë në rrjetin social “Instagram” një foto ku shfaqet duke shoqëruar komisionerin e BE për Zgjerimin dhe Fqinjësinë, Oliver Varhelyi...

Berisha: Fondi prej 6 miliardë eurosh është “mollë e ndaluar “ për Shqipërinë

Gjashtë miliardë euro, ky është fondi që Bashkimi Evropian ka planifikuar të ndajë për Kosovën, Shqipërinë, Maqedoninë e Veriut, Malin e Zi, Bosnje e...

Lajme të tjera

Web TV