Johnny Depp feston ditëlindjen, sa vjeç mbush aktori më i përfolur i momentit

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Ylli hollivudian, Johnny Depp feston sot ditëlindjen. Aktori më i përfolur i momentit mbush 59 vjeç. Pak ditë më parë, aktori fitoi gjyqin për shpifje kundër ish gruas së tij, Amber Heard. Gjyqi disa javor për dhunën në familje, solli në plan të parë jetën personale të aktorit.

Juria prej 7 anëtareshë në gjykatë i dha të drejtë Johnny-t pasi dëgjuan për disa javë dëshmitë e palëve përkatëse. Aktori shprehu lumturinë duke thënë se më në fund juria i kishte rikthyer jetën pas betejës së gjatë me Amber mbi akuzat e ndërsjella për abuzim në familje.

Johnny Depp fans sing Happy Birthday on final night of Jeff Beck tour

Ai është konsideruar gjithmonë si një ndër aktorët më të mirë hollivudianë por vëmendja ndaj tij mori përmasa gjigante për shkak të gjyqit që u ndoq live. Kjo u reflektua së fundmi dhe me numrin e madh të ndjekësve që mori në TikTok, menjëherë sapo hapi llogarinë e tij.

Të fundit

Myrto Uzuni i pandalshëm me Granadën në LaLiga, kryeson bindshëm listën e golashënuesve

Sulmuesi i Shqipërisë, Myrto Uzuni, vazhdon të dhurojë spektakël me Granada-n. Bomberi kuqezi e gjeti përsëri rrugën e rrjetës në...

Presidenti Biden mban më 7 shkurt fjalimin mbi gjendjen e vendit

Presidenti Joe Biden pritet të mbajë të martën në Kongres fjalimin e dytë të përvitshëm mbi gjendjen e kombit. Por a do të jetë...

Qeveria e Serbisë në komunikatën zyrtare e pranon Kosovën Republikë

Presidenti serb, Aleksandër Vuçiç, ditë më parë raportoi në Parlamentin e Serbisë, për planin franko-gjerman dhe bisedimet me Kosovën. Vuçiç, në përfundim të seancës së...

Shtetet e fuqishme botërore bien pre e hakerave, mes tyre dhe Italia

Një “sulm masiv” kibernetik duke përdorur virusin ‘ransoware’, u zbulua sot nga ekipi i mbrojtjes së sigurisë kompjuterike në Itali, të Agjencisë Kombëtare të...

Bayern Munchen fiton me goleadë në transfertën e Wolfsburgjt, Musiala realizon një perlë

Pas disa barazimeve radhazi, Bayern Munchen është rikthyer te fitorja në kampionat. Bavarezët triumfuan 2-4 në transfertë ndaj Wolfsburg. Ekipi i Nagelsmann vendosi ndeshjen...

Lajme të tjera

Web TV