Tmerrohet i riu në Vorë, gjarpri i madh i hidhet mbi biçikletë gjatë ecjes (Video)

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një ngjarje aspak e zakonshme por njëkohësisht tepër e rrezikshme i ka ndodhur një të riu në Vorë. Djali ishte duke shkuar për në punë me biçikletë kur befas i ndodhi ajo q ënuk ia priste mendja kurrë.

Një gjarpër i madh e sulmoi papritur duke iu hedhur mbi rrotat e biçikletës. Fatmirësisht djali shprehet se nuk pati probleme dhe gjarpri nuk arriti ta pickojë.

Sipas tij ngjarja ndodhi kur ai ishte në lëvizje e sipër me biçikletë. Djali shprehet se sapo e pa se gjarpri e sulmoi, ngriti këmbët menjëherë dhe zbriti nga biçikleta.

Të fundit

Ndeshje e luftuar në “San Mames”, mbyllet në barazim pa gola sfida Bilbao-Barcelona

Barazim pa gola në takimin Athletic Bilbao-Barcelona. Sfida e luajur në “San Mames” prodhoi dëmtime dhe fare pak raste...

VIDEO/ Napoli mposht Juventusin dhe merr fitoren e dytë radhazi në Serie A

Fitore dramatike e Napolit përballë Juventusit. Kampionët në fuqi të Italisë triumfuan 2-1 në “Diego Maradona”. Kvicha Kvaratskhelia dhe Giacomo Raspadori shënuan golat e...

Ndyshimet që ndodhin në trupin tuaj nëse konsumoni xhenxhefil për një muaj

Xhenxhefili është një nga erëzat më të fuqishme të globit. Atë e gjejmë të freskët, të thatë e në formën e pluhurit. Xhenxhefili është...

Çfarë ndodhi? Zarf i zi në BBV! Ngjarja që tronditi banorët

Një tjetër ngjarje e pazakontë ka tronditur ditën e sotme shtëpinë më të famshme në Shqipëri. Sara dhe Françeska thuajse kanë përfunduar në një përplasje...

Pse të gjithëve u pëlqejnë thashethemet?

Fundi i dashurisë mes Tottit dhe Ilary Blasi është vetëm shembulli i fundit i mrekullueshëm. Edhe dy njoftime për shtyp (një, padyshim) trumbetuan kudo për...

Lajme të tjera

Web TV