Kur “dashuria” nuk njeh moshë/ 61-vjeçarja dhe 24-vjeçari shumë shpejt prindër

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Çifti i famshëm i Tik-Toku, 61-vjeçarja Cheryl dhe bashkëshorti i saj Quran Mçain 24-vjeç, kanë bërë të ditur lajmin e lumtur se shumë shpejt do të bëhen prindër.

Kjo nuk është hera e parë që Cheryl bëhet nënë, pasi ajo ka tashmë 7 fëmijë dhe 17 nipër e mbesa, ndërsa i riu do të bëhet baba për herë të parë.

Çifti i cili u martua shtatorin e kaluar kanë shpjeguar se e vetmja mënyrë për të plotësuar ëndrrën e tyre, ishte të gjenin një nënë surrogate.

Çifti që kanë një diferencë moshe prej 37 vitesh, janë shprehur se janë të gatshëm të shpenzojnë deri në 120,000 paund për një nënë surrogate, vetëm që të arrijnë të bëhen prindër.

 

 

Cheryl dhe Quran Mçain po jetojnë në Romë dhe janë shprehur shumë të emocionuar për të voglin që do të vijë në jetë.

Dyshja u takuan kur Quran ishte vetëm 15 vjeç, por pasi humbën kontaktet për pak kohë, u lidhën kur ai ishte tashmë adult.

“Surrogatet kushtojnë diku midis 6,000-120,000 £, ne jemi me fat që kemi gjetur një. Fëmija do të lindë në fund të pranverës 2023. Kjo nuk është diçka e re për Cheryl, sepse ajo është tashmë është nënë e shtatë fëmijëve dhe gjyshe e 17 nipërve e mbesave. Unë nuk kam ende fëmijë, përveç atij që po vjen”, tha i riu.

Cheryl dhe Quran Mçain kanë pushtuar TikTok-un, pasi herë pas here ndajnë me 2.3 milionë ndjekësit detaje nga jeta dhe marrëdhënia e tyre.

Quran, është një influencues i mediave sociale dhe ylli në “OnlyFans”, ndërsa Cheryl punon si arkëtare dhe është gjithashtu një star në “OnlyFans”.

Lexo edhe :  Origjina e pedagogjisë së zezë/ Kur fëmijët "drejtoheshin" me tingujt e goditjeve

“Jam jashtëzakonisht i emocionuar, kjo është diçka që kam dashur gjithmonë, të kem një familje me dashurinë e jetës sime”, tha Quran.

Ndërkohë se një fëmijë tjetër do të ishte i mrekullueshëm për të dhe familjen e saj.

“Unë kam planifikuar tashmë blerjet që do të bëj për beben dhe shpresoj se mund të bëjmë edhe një baby shower”, tha ajo.

  • foto galeri
  • foto galeri


Të fundit

“Mirë se vini në Shqipëri, bukë, kripë dhe…”/ Berisha mesazh europianëve për protestën

Kreu i PD, Sali Berisha ka reaguar lidhur me protestën që do të zhvillohet më 6 dhjetor. Në një postim...

VIDEO/ Argjentina mposht Australinë dhe do të përballet me Holandën në çerekfinale

Argjentina fitoi 2-1 ndaj Australisë dhe siguroi kualifikimin në çerekfinalet e Kupës së Botës, raund në të cilin do të përballet me Holandën për...

‘U burgos 3 herë për dhunë’, rrëfimi i 54-vjeçares që kërcënohet nga burri

Emisioni “Review” në Euronews Albania ka sjellë historinë e një gruaje në Kukës, ndaj së cilë është ushtruar dhunë për 30 vite nga bashkëshorti...

Vrasja e gruas shtatzënë/ Mjeku tregon nëse mund të shpëtohej foshnja

Mjeku Astrit Bimbashi deklaroi se nga ana praktike, do të ishte e pamundur që mjekët të ndërhynin pas vrasjes së gruas shtatzënë, Hamide Magashi,...

Fundi i krizës energjetike në Evropë është në horizont

Nuk ndodh shpesh që unë të jap lajme të mira, por gjykoj se këta parashikues ka të ngjarë të jenë më shumë pesimistë sesa...

Lajme të tjera

Web TV