Free Porn
xbporn
Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet سایت شرط بندی معتبر 1xbet وان ایکس بت pov leccata di figa
best porn 2025
homemade porn 2026
mi masturbo guardando una ragazza
estimare cost apartament precisă online
blonde babe fucked - bigassmonster

Ekzekutimi që tronditi botën/ Rrëfehet autori i ish-kryeministrit japonez: E qëllova…

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Vrasja e ish-Kryeministrit japonez Shinzo Abe gjatë një fjalimi ditën e sotme ka tronditur opinionin mbarë botëror.

Atentatori i ekzekutimit në një dëshmi përpara autoriteteve, ka rrëfyer edhe arsyen që e ka shtyrë në krimin që i mori jetën Abe.

41-vjeçari Tetsuya Yamagami, pranoi për oficerët e lartë të policisë në rajonin perëndimor të Narës, ku ndodhi vrasja se ishte ai që e kishte qëlluar Kryeministrin japonez, dhe se arsyeja pse e kishte bërë një gjë të tillë ishte fakti se dyshonte që ai ishte pjesë e një organizate të cilën ai e kishe inat.

Policia tha se nuk ishte e qartë nëse “organizata e veçantë” e përmendur nga i dyshuari ekzistonte në të vërtetë, duke shtuar se hetimet po vazhdonin, por disa media japoneze e përshkruan organizatën si një grup apo sekt fetar.

Abe vdiq në spital të premten në mëngjes pasi u qëllua teksa po fliste në një ngjarje të fushatës politike.

“Tetsuya Yamagami ka pranuar se e ka qëlluar me një armë artizanale”, tha policia.

Abe ishte kryeministri më jetëgjatë i Japonisë dhe vdekja e tij në moshën 67-vjeçare ka tronditur thellësisht një vend ku krimi me armë është shumë i rrallë.

Të fundit

Miratohet projekt-deklarata për heqjen e ligjit të luftës me Greqinë

Kuvendi ka miratuar me 96 vota pro dhe asnjë kundër projekt deklaratën e PDIU-së për heqjen e ligjit të...

Berisha thirrje Avokatit të Popullit: Hetoni kushtet e punës të punonjësve të turizmit

Kreu i PD-së, Sali Berisha me anë të  një postimi i ka bërë thirrje Avokatit të Popullit të ndërmarrë me urgjencë një hetim për...

Greqia ligj lufte me Shqipërinë, Çuçi: Absurd i madh, nuk reflekton partneritetin tonë

Kreu i Grupit të PS, Bledi Çuçi nga Kuvendi është shprehur se mazhoranca do ta mbështesë pr.deklaratën e paraqitur nga Shpëtim Idrizi ku i...

Tv, SPAK apo Sude?

Nga Frrok Çupi Të them të drejtën e mbaj mend se ndodhi,  po s’ e di si m’u fshi prapë. Të mos ishte Altin Prenga,...

Shtatë plazhet më magjepsëse në Shqipëri

Nëse po kërkoni të gjeni paqe në një destinacion bregdetar, mos kërkoni më larg se Shqipëria – vendi më i nxehtë i pushimeve të...

Lajme të tjera

Web TV