Këngëtarja shqiptare: Kam marr 35 mijë euro bakshish në një dasmë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Këngëtarja e muzikës popullore, Shqipe Abazi ka ndarë së fundmi detaje nga jeta e saj personale dhe profesionale.

E ftuar në “Erva Verë”, ajo ka treguar se gjatë sezonit veror ka një numër të madh dasmash dhe është shumë aktive. Shqipja ka zbuluar edhe bakshishin më të madh që ka marrë në një dasmë. Ky bakshish ka prekur shifrën prej 35 mijë euro.

Këngëtarja u shpreh se është shumë përgjegjësi e madhe një dasmë dhe ndihet me fat që shumë familje ia besojnë këtë gëzim familjar.


Të fundit

“Gratë e ish-burrave të mi më kanë inat”, Rudina Dembacaj i befason të gjithë

Moderatorja dhe aktorja Rudina Dembacaj, para se të martohej me Mark Frrokun, ka qenë e lidhur me regjisorin Eduart...

SHBA-ja prezanton bombarduesin e ri bërthamor

Ashtu siç pritej, detajet specifike të kësaj fluturakeje kanë mbetur sekrete Forcat ajrore të Shteteve të Bashkuara kanë prezantuar bombarduesin e ri bërthamor, B-21, i...

“Dëshira” e Olsa Muhametit bëhet realitet! Bora Zemani rikthehet në “Për’puthen”

Bora Zemani i ka thënë “po” ftesës së Olsa Muhametit për t’u rikthyer sërish në “Për’puthen”. Lajmin e ka bërë me dije vetë moderatorja gjatë...

Fazën me eliminim direkt e hap sfida Holandë-SHBA, publikohen formacionet zyrtare

Holandë – SHBA është sfida e parë e fazës së 1/8-ave të “Katar 2022”, e cila nis në orën 16:00. Tashmë trajnerët respektive, holandezi...

Samiti i BE në Tiranë/ Policia rrethon zonën, protesta e PD nuk do lejohet në Bulevard

Fëmijë me prindërit duke ecur të shkujdesur përpara këtij posteri që paralajmëron mbajtjen e samit të BE-s, mbase pa e kuptuar se të martën...

Lajme të tjera

Web TV