Përleshen dy grupe të rinjsh në qendër të Elbasanit! Dyshohet të jetë rrëmbyer një person

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Dy grupe adoleshentësh janë përfshirë në një incident i cili ka degjeneruar në përleshje të dhunshme mes tyre. Ngjarja ka ndodhur në qendër të Elbasanit.

Mbeten të paqarta rrethanat, ndërsa dyshohet se të paktën 13 adoleshentë janë përfshirë në skena të dhunshme. Më pas njëri nga grupet ka marrë forcërisht një prej të rinjve dhe janë larguar me makinë.

Policia është sinjalizuar nga qytetarët për ngjarjen, ndërkohë që ende nuk ka një denoncim. Megjithatë policia menjëherë ka shkuar në vendngjarje dhe ka filluar hetimet për zbardhjen e incidenteve dhe identifikimin e autorëve të përfshirë në skenat e dhunshme.


Të fundit

Mesazhi i Loredanës pas fitores së Zvicrës, “Kurrë mos u ngatërroni me shqiptarët”

Këngëtarja Loredana Zefi ka treguar mbështetjen e saj për shqiptart që janë pjesë e skuadrës zvicerane që u përball një...

Moti merr kthesë. Çfarë pritet nga nesër

Kushtet e paqëndrueshme atmosferike do të dominojnë të gjithë vendin tonë për gjatë gjithë 24 orëshit, duke sjellë në territor vranësira të shumta të...

Arjan Çani thyen heshtjen, flet për herë të parë pas largimit nga Tv Klan

Lajmi se emisioni i së premtes “Zonë e Lirë”, nuk do të transmetohet më në Tv Klan bëri shumë bujë para pak muajsh. Kjo...

Greqia nuk gjen qetësi/ Një tjetër tërmet godet zonën e Tilos, ja sa është magnituda

Një tërmet me magnitudë 3.8 ballë të shkallës Rihter ka tronditur Greqinë. Tërmeti është regjistruar  në orën 15:14 në zonën detare në jugperëndim të Tilos...

Veliaj: Lajm i mirë biletimi elektronik! Krijimi i sistemit të koordinuar të transportit

Lëvizshmëria dhe sfidat aktuale të qarkullimit në kryeqytet, por edhe perspektivat e mobilitetit alternativ, ishin fokusi i takimit të organizuar nga Bashkia e Tiranës,...

Lajme të tjera

Web TV