93-vjeçarja sfidon moshën, ngjitet në qiell e lidhur në krahët e avionit (Video)

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Mund të shkaktojë frikë te shumica e njerëzve, por 93-vjeçarja Betty Bromage nuk e ka problem të ngjitet në qiell të hapur e lidhur në krahët e avionit.

Pensionistja nga Gloucestershire sapo ka përfunduar sfidën e saj të pestë të guximshme për të mbledhur para për një bujtinë lokale.

“Nuk mund të bëj shumë gjëra, por kjo është diçka që më pëlqen ta bëj për bamirësi dhe për të ndihmuar njerëzit e tjerë.”

“Kjo ka qenë në thelb mënyra ime e jetesës, të përpiqem të ndihmoj njerëzit.”


Të fundit

Historike/ Interi mposht Barcelonën edhe me ndihmën e VAR

Inter ka arritur të fitojë minimalisht ndaj Barcelonës me rezultatin 1-0, duke marrë kështu tre pikë me shumë vlerë...

Vangjeli: Kritikat e politikës ndaj SPAK janë lajm i mirë, kanë filluar të kenë frikë

Analisti Lorenc Vangjeli, e ka cilësuar një lajm të mirë deklarata e bëra nga politikanët kryesorë në Shqipëri kundër SPAK. I ftuar në “Log.” në...

Veliaj jep lajmin e mirë: Hapet gara për Teatrin e ri Kombëtar

Bashkia e Tiranës ka hapur garën ndërkombëtare për ndërtimin e Teatrit të ri Kombëtar. Në një intervistë në emisionin “Publikisht”, në RTSH, kryebashkiaku Erion...

Vritet në mes të lokalit këngëtari i njohur, pasi refuzoi të këndonte një këngë

Këngëtari i njohur turk, Onur Şener është plagosur për vdekje në një lokal ku po performonte. Sipas deklaratave të pasqyruara në raportin e policisë,...

Gjermania do të mbyllë termocentralet me qymyr deri në vitin 2030

Kompania gjermane e energjisë RWE do të ndalojë djegien e qymyrit deri në vitin 2030, duke kursyer 280 milionë tonë metrikë të emetimeve të gazeve...

Lajme të tjera

Web TV