E turpshme në Sarandë/ Klientët u ankuan për çmimin, pronari tërbohet dhe u sulet me…

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Detaje të reja janë mësuar në lidhje me sherrin e regjistruar së fundmi në Sarandë mes një pronari restoranti dhe disa klientëve. Në media thuhet se pronari i cili është përplasur me klientët e tij është shtetasi Alban Çova, 48 vjeç i shpallur për momentin në kërkim.


Mësohet se konflikti i turpshëm në mes të rrugës ka nisur pasi disa klientë nga Delvina u ankuan për çmimet e larta në restorantin e Çovës në aksin Turizëm, Kanali i Çukës.

Ata kanë refuzuar të paguajnë faturën, por sapo kanë dalë nga restoranti pronari, Alban Çoba i ka ndjekur dhe i ka kërcënuar me thikë.

Kur policia ka shkuar në vendngjarje 48-vjeçari nuk ka qenë më aty, ai nuk është gjetur as në banesën e tij.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JOQ Albania (@joqalbania)

Të fundit

Satelitët do të zbulojnë parcelat me kanabis/ Rama: Monitorim në të gjithë territorin!

Në ambientet e kryeministrisë po prezantohet shërbimi satelitor i në Republikën e Shqipërisë, në kuadër të mbikqyrjes së territorit...

Transferim dhe dëshira, ja kërkesat më absurde të kërkuara nga lojtarët për kontratë

Kontratat gjithnjë e më shumë faraonike për futbollistët e talentuar tashmë janë të zakonshme në futboll, por ndonjëherë kërkesat për klubet janë vërtet absurde. Para...

Mitsotakis: Kushdo që shkel kufijtë dënohet, ujërat tona janë të pathyeshme

Kyriakos Mitsotakis i ka dërguar mesazhe Turqisë dhe Recep Tayyip Erdogan mëngjesin e së enjtes gjatë ceremonisë së emërimit të raketës “Vlachakos.” Mitsotakis tha: Ujërat tona...

Albania 1 dhe Albania 2 së shpejti në hapësirë, nënshkruhet kontrata 6 milionë dollarë

Ministri i Mbrojtjes, Niko Peleshi ka bërë me dije se ditën e sotme do të nënshkruhet kontrata 6 milion dollarëshe e shërbimit satelitor. Peleshi...

Trazirat hindu me myslimanët nuk duhet të ndodhin në Britani

Funerali i Madhërisë së Saj solli në plan të parë fenë, gjë që është e kuptueshme. Nga JAMES WHALE Përveç funeralit të lavdishëm në Westminster Abbey,...

Lajme të tjera

Web TV