Lanë pas dy fëmijë/ Ky është çifti shqiptar që humbën jetën në New York

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një ngjarje tragjike u regjistrua mbrëmjen e djeshme në New York, ku aktori shqiptar, Florind Belliu, hodhi bashkëshorten, Ornela Belliun, nga kati i 6 i pallatit ku banonin dhe më pas u hodh dhe vetë.

Personat që shihni në foto janë Florind Belliu dhe Ornela Belliu të cilët u gjetën pa jetë ditën e djeshme nga policia vendase.

Çifti kishte dy fëmijë, 6 dhe 2 vjeç, ndërsa ende nuk dihen rrethanat se për cilat ishin arsyet që e shtynë çiftin të ndërmarrin një akt të tillë.

Ndërkohë më herët hetuesit thanë se dyshojnë që ngjarja ishte një përleshje, e cila u kthye përfundoi në tragjedi.


Të fundit

“Enigmë në mbrojtje”/ Titujt kryesorë të mediave sportive

Kampionatet rikthehen këtë fundjavë dhe shumica prej ekipeve do të kenë mungesa të rëndësishme. Ndeshjet e Nations League sollën...

Uragani Ian ‘pushton’ Floridën, 2 milionë qytetarë pa energji elektrike!

Uragani Ian la një shteg shkatërrimi në Floridën jugperëndimore, duke bllokuar njerëz në shtëpitë e përmbytura, dëmtuar çatinë e një njësie të kujdesit intensiv...

Kosova si Zvicra, propozon që njerëzit të lahen dyshe për të kursyer

Zëdhënësi i KEDS-it në Kosovë, Viktor Buzhala, ka dhënë propozimin e tij për të kursyer energjinë elektrike në kohë krize. Ai thotë se për të...

Meta në ditëlindjen e ish-presidentit Nishani: Do ta kujtojmë gjithmonë

Sot është ditëlindja e ish-presidentit Bujar Nishani, i cili u nda nga jeta pak muaj më parë pas komplikacioneve që i solli COVID-19. Ka qenë...

Rama sot takim me ambasadorët, ja çfarë do të diskutojnë

Kryeministri Edi Rama do të takohet sot me ambasadorët e huaj në vendin tonë. Mësohet se në fokus të bisedës do të jetë projektligji...

Lajme të tjera

Web TV