“Më është ngritur një kurth, jam vetëm”/ Zbulohet shënimi i fundit i Florind Belliut

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Florind dhe Ornela Belliu janë burrë e grua të cilët u hodhën dje nga kati i gjashtë i banesës në New York. Deri më tani dyshohet se Florindi ka shtyrë bashkëshorten e tij dhe më pas është hedhur vetë.

Kohët e fundit ai kishte ndryshuar sjellje dhe me ata që e rrethonin.

Këtë e dëshmon edhe një status i publikuar në një grup në Facebook nga vetë Florindi. Siç shihet nga postimi i mëposhtëm, Florindi flet për një ngjarje që nuk gjen dot drejtësi, i është bërë kurth dhe për të cilën shumë persona e kanë lënë vetëm.

Florindi shkruante:

Do kisha shume deshire te vazhdoja te beja meme por nuk mundem me! Po e shkruaj kete perpara se tme detyrojne te them gjera qe nuk Jan dhe gjera qe nuk i kam bere. Me eshte bere nje kurth shume I madhe i shtrire ne kohe shume te gate. Jan perfshire shume njerez prandaj nuk ja vien te permend emra. Per 2 cunat e mi, Schëibe dhe Rayan, kurr ne jeten time nuk kam shkelur as nje ligi. As kam bere ndonje shkelje. Kam menduar se te flasesh dhe te thuash cte duash eshte e drejte hyjnore. Perpara se te me detyrojne me forma nga me te ndryshmet. Babi ju do shume Mi kan kthyer te gjithe kunder . Me forma nga me te ndryshmet secilin me arsyet e veta. Jam vetem, vetem fare nuk kam as njeri. Nuk kam si e nxjerr te verteten. Jam i pafuqishem. Nuk gjej dot as avokat dhe as gazetar ta bej publike Me vjen keq. Kam vetem Allahun . Ai me mjafton.

No description available.


Të fundit

“Më dëgjo dhe më helmo”/ Bora dhe Donaldi tregojnë si e rregulluan raportin e tyre

Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë padyshim një ndër çiftet më të komentuara të momentit. Ata u rikthyen sërish bashkë...

Parashikimi i motit, 2 Tetor 2022

Moti do të jetë me vranësira e reshje shiu në mëngjes, gjatë ditës do të jetë me diell dhe vranësira mesatare në juglindje. Temperaturat minimale...

Horoskopi ditor, 2 Tetor 2022

Dashi: Marrëdhëniet romantike me Bricjapin dhe Gaforren janë momentalisht në një situatë nervoze. Në aspektin profesional tani mund të jeni të zënë në punë, është...

Barcelona vazhdon ecurinë pozitive dhe merr kreun, Lewandowski bën heroin sërish

Barcelona vijon rezultatet pozitive në La Liga duke arritur fitoren e 6 radhazi në kampionat. Katalanasit kanë mposhtur 0-1 në transfertë Mallroca me një gol...

‘Deklarimet e Doktorit njësoj si të Lulit’/ Elezi: Jemi në rrezik të vazhdimit të…

Ish-kandidati për kreun e PD-së, Ibsen Elezi, ka bërë një deklaratë të fortë, ku thotë se deklarimet e kreut të PD-së, Sali Berisha, ngjajnë...

Lajme të tjera

Web TV