Po i jep fund beqarisë? Monika Lubonja fut në mendime ndjekësit: Po e provoj përsëri

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Monika Lubonja ka surprizuar ndjekësit me një video që ka ndarë në rrjetin social TikTok. Ish banorja e “Big Brother VIP” është shfaqur me një fustan të bardhë dhe me lule në dorë, gjë që ka shtuar dyshimet se mund të jetë martuar ose është në prag martese.

“Po e provoj përsëri”, ka shkruar aktorja duke nxitur aludimet se i ka dhënë fund beqarisë. Për më tepër, burime për revistën Story janë shprehur se aktorja po i jep fund beqarisë dhe se është shumë e lumtur. Megjithatë, ende nuk ka një reagim nga ana e aktores.


Të fundit

Historike/ Interi mposht Barcelonën edhe me ndihmën e VAR

Inter ka arritur të fitojë minimalisht ndaj Barcelonës me rezultatin 1-0, duke marrë kështu tre pikë me shumë vlerë...

Vangjeli: Kritikat e politikës ndaj SPAK janë lajm i mirë, kanë filluar të kenë frikë

Analisti Lorenc Vangjeli, e ka cilësuar një lajm të mirë deklarata e bëra nga politikanët kryesorë në Shqipëri kundër SPAK. I ftuar në “Log.” në...

Veliaj jep lajmin e mirë: Hapet gara për Teatrin e ri Kombëtar

Bashkia e Tiranës ka hapur garën ndërkombëtare për ndërtimin e Teatrit të ri Kombëtar. Në një intervistë në emisionin “Publikisht”, në RTSH, kryebashkiaku Erion...

Vritet në mes të lokalit këngëtari i njohur, pasi refuzoi të këndonte një këngë

Këngëtari i njohur turk, Onur Şener është plagosur për vdekje në një lokal ku po performonte. Sipas deklaratave të pasqyruara në raportin e policisë,...

Gjermania do të mbyllë termocentralet me qymyr deri në vitin 2030

Kompania gjermane e energjisë RWE do të ndalojë djegien e qymyrit deri në vitin 2030, duke kursyer 280 milionë tonë metrikë të emetimeve të gazeve...

Lajme të tjera

Web TV