E mohoi shtatzëninë, Einxhel fotografohet me barkun e rrumbullakosur

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Prej kohësh në mediat rozë përflitet se Einxhel Shkira dhe Dj Dagz janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Ndonëse Einxhel e ka mohuar lajmin, madje ka reaguar me ironi për faktin që njerëzit flasin “në emrin e mitrës së saj personale”, mesa duket dyshja do të bëhet vërtetë prindër.

Në rrjet ka qarkulluar një foto e dy ish-banorëve të “Big Brother VIP”, rrugëve të Prishtinës, ku duket qartë barku i rrumbullakosur i saj.

Kujtojmë se dyshimet nisën nga urimi që i bëri moderatorja partnerit për ditëlindje, ku nënkuptonte se kishte plotësuar një nga ëndrrat e tij më të mëdha, e më pas nga disa foto ku thuhej se moderatorja “kamuflonte” barkun e rrumbullakosur.

Nuk e dimë arsyen pse çifti ka vendosur të mos e ndajë lajmin e bukur, por fansat e tyre me siguri mezi po presin!

Të fundit

“Më hodhi diçka në pije”/Qetsori zbulon sherrin e vjetër me Bledin: Do ja rregulloj unë..

Teksa askush nuk e priste largimin e Olta Gixharit nga shtëpia më e famshme në Shqipëri, banorët patën mbrëmë...

‘Do sjellim ndryshimin për qytetarët e Tiranës’/ Braimllari: Me Këlliçin ulim taksat

Sekretari organizativ i Partisë së Lirisë Endrit Braimllari, njëkohësisht kandidat për Këshillin Bashkiak të Tiranës deklaron se me Belind Këlliçin kryetar bashkie ne do...

Temperatura nën zero dhe dëborë/ Surprizat e motit për javën e ardhshme

Vendi ynë do të vijojë të jetë nën ndikimin e masave ajrore relativisht të paqëndrueshme me origjinë polare gjatë javës që vjen. Depërtimi i...

“Është cënuar siguria kombëtare”/ Gogu: Të nisë urgjent hetimi për Monika Kryemadhin!

Nënkryetari i grupit parlamentar socialist, Toni Gogu u ka bërë thirrje organeve hetimore që të nisin hetimin për deputeten e Partisë së Lirisë, Monika...

Një ditë pasi la spitalin, Papa Françesku kryeson shërbesën e së Dielës

Papa Françesku drejtoi një shërbim të së Dielës së Palmës një ditë pasi u lirua nga spitali pas një periudhe bronkiti dhe i kërkoi...

Lajme të tjera

Web TV